Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Dźwignice i wyposażenie

W tej kategorii oferujemy urządzenia przeznaczone do obsługi hal produkcyjnych, warsztatów i magazynów. Są to m.in. wciągarki bramowe aluminiowe, bramki warsztatowe stalowe przejezdne, żurawie warsztatowe wciągniki łańcuchowe i linowe, wciągniki ręczne oraz wciągniki elektryczne. W naszej ofercie znajdą Państwo części zamienne do suwnic, żurawi i wciągników z zakresu zasilania, sterowania i wyposażenia dźwignic.

Oferujemy również pomocniczy osprzęt dźwignicowy transportowania ładunków - zawiesia cięgnowe (zawiesia linowezawiesia łańcuchowezawiesia pasowe oraz zawiesia wężowe), urządzenia chwytne, trawersy. W grupie uchwyty transportowe znajdują się uchwyty do transportu blach, uchwyty do rur i kształtowników, uchwyty magnetyczne. Oferujemy również różnego typu trawersy (belki trawersowe) do podnoszenia ładunków o większych wymiarach gabarytowych.

Szczególnie polecamy Państwu grupę osprzętu do wózków widłowych, zwiększających funkcjonalność wózków widłowych. Są wśród nich m.in. platformy robocze, kosze do transportu ludzi, osprzęt do podnoszenia kamienia i elementów betonowych.

Polski Techniczny Sklep Internetowy