Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Kosze do transportu ludzi

Limit wyświetleń
Sortuj:
Przedstawiamy profesjonalny sprzęt do podnoszenia i przemieszczania osób oraz ładunków podczas prac prowadzonych na wysokościach.
 
Proponujemy zarówno kosze do transportu ludzi i kosze montażowe do zawieszenia na haku dźwignicy, jak i platformy robocze do współpracy z wózkiem widłowym. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwalają bezpiecznie i wygodnie przeprowadzić prace na wysokości w trudno dostępnych miejscach, przemieszczać wykonujących je pracowników, a także wykonywać drobniejsze zadania, takie jak np. montaż oświetlenia, prace remontowe na elewacji lub jej malowanie.
 
Kosze do transportu ludzi i platformy robocze mogą być również wyposażone w elementy zgodne z Państwa zapotrzebowaniem. Wszystkie produkty z tego asortymentu spełniają wymagania Dyrektywy Maszynowej oraz norm związanych z bezpieczeństwem pracy. Dbamy o to, by zapewnić ich wysoką jakość, solidne wykonanie oraz trwałość.
Polski Techniczny Sklep Internetowy