e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

O nas

 

Ehak24.pl to internetowy sklep przemysłowy. Właścicielem sklepu jest Przedsiębiorstwo HAK SP. z o.o. które istnieje od 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej sprawia, że potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, szukając najskuteczniejszych rozwiązań.

Naszym klientom oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Oferowane produkty  w pełni odpowiadają obowiązującym standardom, posiadają niezbędne atesty oraz instrukcje  użytkowania. Kupując na ehak24.pl masz pewność spełniania wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wiemy jak ważnym elementem przewagi konkurencyjnej jest czas. Do realizacji zamówień przystępujemy niezwłocznie. W większości przypadków dostawa ma miejsce do 48h po potwierdzeniu zamówienia. W przypadku towarów niedostępnych na magazynie klient jest informowany kiedy zamówienie może zostać zrealizowane.

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne kategorie produktowe tak, aby zapewnić Klientom  jak najbardziej kompleksową ofertę , przywiązujemy ogromną wagę do jakości towarów, poprzez staranny dobór renomowanych dostawców.

Ehak24.pl to przemyślane zakupy.

 

 

DANE FIRMY

Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 8f 
54-519 Wrocław

KONTO BANKOWE
BGŻ BNP Paribas S.A.
0716001462‑1833780250000001

 

0
Lista
0
Koszyk