e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Uchwyty do wózków widłowych

Uchwyty do wózka widlowego W ofercie e-hak24 proponujemy szeroką ofertę urządzeń zwiększających możliwości wózków widłowych. Sporą popularnością w branży cieszą się różnego rodzaju uchwyty do wózków widłowych. Dzięki nim można bezpiecznie przetransportować ładunki, których w żaden sposób nie można transportować za pomocą samych wideł wózka. Ich główną zaletą jest bardzo łatwy sposób montażu, aby to zrobić wystarczy jedynie umieścić widły wózka w otworach, w które wyposażone są uchwyty do podnoszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowane są wszelkie normy bezpieczeństwa poniewa...
Wyświetlane 20 z 7 wyników
Uchwyty do wózków widłowych (7)

Uchwyty do wózków widłowych

Uchwyty do wózka widlowego

W ofercie e-hak24 proponujemy szeroką ofertę urządzeń zwiększających możliwości wózków widłowych. Sporą popularnością w branży cieszą się różnego rodzaju uchwyty do wózków widłowych. Dzięki nim można bezpiecznie przetransportować ładunki, których w żaden sposób nie można transportować za pomocą samych wideł wózka. Ich główną zaletą jest bardzo łatwy sposób montażu, aby to zrobić wystarczy jedynie umieścić widły wózka w otworach, w które wyposażone są uchwyty do podnoszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowane są wszelkie normy bezpieczeństwa ponieważ montaż odbywa się z kabiny wózka.
 

Rodzaje uchwytów do wózków widłowych

Na rynku dostępne jest wiele różnych rozwiązań. W Ehak24 zajmujemy się również produkcją urządzeń transportu bliskiego, w tym uchwytów do podnoszenia. Najpopularniejsze modele to przede wszystkim uchwyty do beczek oraz uchwyty do kręgów betonowych. W zależności od potrzeb użytkownika w ofercie Ehak24 dostępne są uchwyty do kręgów z różnym sposobem podnoszenia kręgów oraz uchwyty do beczek, dzięki którym można transportować jedną lub dwie beczki jednocześnie. 
 

Jaki uchwyt do wózka widłowego wybrać?

Do transportu standardowych ładunków (w tym przypadku beczek) proponujemy dostępne modele katalogowe: model DG i UB (oba na 1 lub 2 beczki). W przypadku konieczności transportu innych ładunków za pomocą uchwytów do wózków widlowych (najczęściej kręgów) posiadamy w ofercie rozwiązania umożliwiające położenie kręgu w uchwycie na widłach, uchwyt o półokrągłym wierzchu lub uchwyt z trzpieniem, na którym można podnosić kręgi betonowe lub inne. Wszystkie z nich jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika i dostarczyć z niezbędnymi dokumentami i certyfikatami zgodnymi z europejskimi normami i dyrektywami.
 

Zastosowanie uchwytów widłowych do kręgów

Uchwyty na wózek widłowy do kręgów betonowych to jedne z dwóch najpopularniejszych modeli. Ich najczęstsze zapotrzebowanie występuje przede wszystkim w przemyśle budowniczym, na halach magazynowych lub placach przeładunkowych. Za pomocą uchwytu do kręgu betonowego montowane na wózku widłowym można bezpiecznie i sprawnie przemieścić ciężki i niestandardowy ładunek z punktu A do punktu B. 
 

Certyfikowane uchwyty do beczek na wózek widłowy

Wszystkie dostępne w ofercie Ehak24 produkty są dostarczane razem z niezbędnymi Instrukcjami, Deklaracjami, i informacjami z jakimi normami i dyrektywami są zgodne. Aby sprostać najbardziej wymagającym klientom dajemy 24 miesięczną gwarancję na oferowane uchwyty do beczek. Uchwyty do wózka widlowego to urządzenia podlegające pod kontrolę UDT, a co za tym idzie musi spełniać odpowiednie z góry ustalone normy europejskie. 
 

Jakie parametry powinien mieć uchwyt do kręgów?

Zdobywane przez lata doświadczenie i setki wyprodukowanych uchwytów skutkowały utworzeniem modeli katalogowych czyli takich, które pasują do większości prac wykonywanych przez naszych klientów w tym zakresie. Urządzenie te mają udźwigi w zależności od modelu od 600 do nawet 2 000 kg. Nasze urządzenia dostosowane są do transportu kręgów o szerokości nawet 350 mm i o różnym sposobie załadunku kręgu. 
 

Przeglądy uchwytów do wózków widłowych

Jako producent i dystrybutor uchwytów do wózków widlowych oferujemy również kompleksową usługę przeglądów tych urządzeń. Przeprowadzamy dokładną ocenę stanu technicznego urządzenia, a w przypadku wykrycia uszkodzeń uniemożliwiających dalsze użytkowania – jesteśmy w stanie wymienić lub naprawić poszczególne elementy lub zmodernizować całe urządzenie. Powyższe usługi świadczymy zarówno w naszej wrocławskiej siedzibie jak i w miejscu wyznaczonym przez klienta. Cały proces przeglądu uchwytu do wózka widłowego wygląda następująco: 
  • demontaż elementów uchwytu,
  • ocena stanu technicznego poszczególnych elementów, 
  • naprawa, regneracja lub wymiana zużytych elementów, 
  • montaż uchwytu, 
  • próby wytrzymałościowe (jeżeli są wymagane), 
  • konserwacja uchwytu – zabezpieczenie antykorozyjne,
  • odnowienie powłoki malarskiej, 
  • wystawienie kompletu dokumentów w tym Certyfikatu Prób i Kontroli. 
 
0
Lista
0
Koszyk