e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wózki kontenerowe

Oferowane w Ehak24 wózki transportowe to urządzenia dostosowane do poruszania się po różnych powierzchniach, zarówno gładkich jak i żwirowych. Możliwość składania wózków po ich użyciu pozwala zaoszczędzić miejsce ich magazynowania. Dostępne są wózki z różnymi udźwigami, nawet do kilkuset kilogramów. Wózki kontenerowe to rodzaj solidnych wózków magazynowych, przeznaczonych do specjalnego zastosowania – w tym przypadku do pracy w hotelach, szpitalach, pralniach. Znajdują również zastosowanie w hurtowniach, magazynach oraz zakładach przemysłowych różnego typu. Mogą być...
Wyświetlane 20 z 2 wyników
Wózki kontenerowe (2)

Wózki kontenerowe

Oferowane w Ehak24 wózki transportowe to urządzenia dostosowane do poruszania się po różnych powierzchniach, zarówno gładkich jak i żwirowych. Możliwość składania wózków po ich użyciu pozwala zaoszczędzić miejsce ich magazynowania. Dostępne są wózki z różnymi udźwigami, nawet do kilkuset kilogramów. Wózki kontenerowe to rodzaj solidnych wózków magazynowych, przeznaczonych do specjalnego zastosowania – w tym przypadku do pracy w hotelach, szpitalach, pralniach. Znajdują również zastosowanie w hurtowniach, magazynach oraz zakładach przemysłowych różnego typu. Mogą być także wykorzystywane jako pojemniki na śmieci i odpady oraz do prezentacji i sprzedaży wybranych produktów.
Wózki kontenerowe doskonale nadają się do transportowania ładunków luzem dzięki gęstej siatce, zwiększającej szczelność przestrzeni ładunkowej. Wózki kontenerowe można dowolnie konfigurować w trakcie użytkowania - dzięki uchwytom oraz specjalnym osiatkowanym półkom. Wzmocnione dno zwiększa żywotność wózka i zapobiega wypadnięciu przewożonych materiałów.
Proponujemy kilka modeli wózków kontenerowych o wytrzymałej konstrukcji i wysokiej trwałości. W swojej ofercie posiadamy wózki w różnych konfiguracjach, aby móc najlepiej dopasować produkt do docelowego zastosowania. Kontakt z naszymi handlowcami usprawni wybór właściwego wózka transportowego oraz zestawu kół jezdnych na których się porusza. Dobrze dobrane komponenty wózka znacznie poprawią komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.

0
Lista
0
Koszyk