e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Liny stalowe 30mm

Każdy kto miał okazję pracować z wykorzystaniem liny stalowej fi 30 mm z pewnością nie zamieniłby jej na żadne inne rozwiązanie do prac, w których ma taką możliwość. Lina stalowa fi 30 ma bardzo wartościowe z punktu widzenia użytkownika, cechy użytkowe. Cechy te bezpośrednio przyczyniają się do zwiększenia wydajności pracy i poprawienia poziomu bezpieczeństwa. Liny stalowe 30mm charakteryzuje (jak i inne liny) stosunkowo niewielką masa własna w porównaniu do udźwigu lub naciągu, jakim są poddawane podczas pracy. Liny stalowe&...
Wyświetlane 20 z 1 wyników
Liny stalowe 30mm (1)

Liny stalowe 30mm

Każdy kto miał okazję pracować z wykorzystaniem liny stalowej fi 30 mm z pewnością nie zamieniłby jej na żadne inne rozwiązanie do prac, w których ma taką możliwość. Lina stalowa fi 30 ma bardzo wartościowe z punktu widzenia użytkownika, cechy użytkowe. Cechy te bezpośrednio przyczyniają się do zwiększenia wydajności pracy i poprawienia poziomu bezpieczeństwa. Liny stalowe 30mm charakteryzuje (jak i inne liny) stosunkowo niewielką masa własna w porównaniu do udźwigu lub naciągu, jakim są poddawane podczas pracy. Liny stalowe są jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w branżach przemysłowych, np. w budownictwie, górnictwie, kolejnictwie i wielu innych. Narzędzia jakimi są liny stalowe, użytkowane w powyższych branżach - wymagają spełnienia pewnych ściśle określonych norm. Lina stalowa fi 30 to produkt wcześniej testowany i certyfikowany. Wszystkie oferowane przez nas liny spełniają normy/posiadają:
  • PN-EN 12385-4,
  • PN-EN 12385-5,
  • Deklaracja Zgodności CE,
  • Dyrektywa Maszynowa.

Lina stalowa 30mm wytrzymałość

Liny stalowe 30mm zyskały ogromną popularność i dobrą opinię wśród jej użytkowników dzięki swoim właściwościom. Na szczególną uwagę zasługują takie aspekty jak odporność na ścieranie, przetarcia i przecięcia. Każda lina posiada powyższe zalety, ale w zależności od konstrukcji - w mniejszym lub większym stopniu. Dla przykładu lina o konstrukcji 1x7 będzie sztywniejsza i mniej odporna na ścieranie niż lina o konstrukcji 8x7+Fc, która jest elastyczna i odporna na ścieranie. Poza własnościami użytkowymi, liny stalowe mogą różnić się jeszcze grubością drutów, kierunkiem zwicia, rodzajem rdzenia, powłoką lub klasą wytrzymałości.

Lina stalowa 30mm

Aby maksymalnie dopasować ofertę do wymagań klientów - świadczymy również usługi związane z linami stalowymi. Proponujemy zmodyfikowany produkt, jakim jest lina stalowa 30mm zakuta. Wyposażenie liny stalowej w kauszę i tulejki aluminiowe, znacznie zwiększa możliwości lin stalowych, ponieważ zyskują one punkty zaczepienia. Punkty te mogą posłużyć zarówno do zamocowania liny na haku dźwignicy lub do dołożenia kolejnych akcesoriów. Najczęściej liny stalowe fi 30 kute wyposażane są w różnego typu haki, jednak nie jest to jedyne rozwiązanie. Kontakt z naszym specjalistom z pewnością pozwoli uniknąć zakupu niewłaściwej liny, a w razie indywidualnych potrzeb klienta - pomoże dobrać akcesoria: 
  • haki (obrotowe, kontenerowe, zawiesiowe i z zabezpieczeniem), 
  • szakle (podłużne i okrągłe "Omega"),
  • ogniwa (główne, zbiorcze, przejściowe lub rozbieralne).

Certyfikowane liny zawiesiowe 

Poza standardowymi linami stalowymi, można również zaopatrzyć się w gotowe urządzenia, których głównym elementem są właśnie liny stalowe. Zawiesia linowe występują w konfiguracji 1, 2, 3 i 4-cięgnowej. Wszystkie zawiesia dostępne są z różnymi możliwymi akcesoriami. Należy jednak pamiętać, że taki produkt jest urządzeniem dźwignicowym, a to z kolei podlega uwarunkowanym prawnie regularnym przeglądom stanu technicznego. 
0
Lista
0
Koszyk