Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Uchwyty do blach w pionie do blach w poziomie

Limit wyświetleń
Sortuj:
Proponujemy szeroki wybór wyposażenia do transportu blach {zawiesia, uchwyty do blach). Produkty z naszego asortymentu pozwalają na bezpieczną i sprawną pracę z dużymi arkuszami blach stalowych oraz innych ładunków o podobnym kształcie, np. płyt drewnianych.
 
Chwytaki do blach opracowane zostały z myślą o umożliwieniu przemieszczania blach zarówno w pionie, jak i w poziomie. Blachy mogą być przenoszone pojedynczo, uchwyty do transportu blach pozwalają również na manipulowanie ładunkiem, np. obracanie arkuszy o 180 stopni. Wyposażone są w wykończenia zabezpieczające ładunek przed uszkodzeniem. W przypadku blach o niedużych rozmiarach uchwyty mogą być używane na jednym zawiesiu dwucięgnowym, a w przypadku długich arkuszy blach muszą być stosowane w dwóch lub więcej parach.
 
Wszystkie modele uchwytów do transportu blach mają prostą konstrukcję, mały ciężar własny i są niezwykle łatwe w obsłudze.
Polski Techniczny Sklep Internetowy