e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Pasy transportowe do lawet

Pary transportowe do lawety pozwalają na bezpieczne mocowanie kół przewożonego pojazdu do platformy. Dzięki nim możliwe jest stworzenie trwałego połączenia, które zapewnia komfortowy transport bez ryzyka pojawienia się usterek. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala ustabilizować samochód i przewieźć go bez nieoczekiwanych problemów. Produkty z naszej oferty są proste w obsłudze, wytrzymałe i łatwe w magazynowaniu. Pasy do lawety Pasy do lawet są zbudowane z kilku istotnych części, które pozwalają na zachowanie p...
Wyświetlane 20 z 1 wyników
Pasy transportowe do lawet (1)

Pasy transportowe do lawet

Pary transportowe do lawety pozwalają na bezpieczne mocowanie kół przewożonego pojazdu do platformy. Dzięki nim możliwe jest stworzenie trwałego połączenia, które zapewnia komfortowy transport bez ryzyka pojawienia się usterek. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala ustabilizować samochód i przewieźć go bez nieoczekiwanych problemów. Produkty z naszej oferty są proste w obsłudze, wytrzymałe i łatwe w magazynowaniu.

Pasy do lawety

Pasy do lawet są zbudowane z kilku istotnych części, które pozwalają na zachowanie pełnego bezpieczeństwa zamocowanego pojazdu. Standardowy pas transportowy do lawety składa się z taśmy z hakiem, trzech kostek do ochrony pasa, napinacza oraz dodatkowego haku, który stanowi jako trzeci punkt zaczepienia. Każdy z tych komponentów odgrywa swoją rolę przy mocowaniu samochodu do platformy. Aby pas transportowy do lawety skutecznie spełniał swoją funkcję, należy stawiać na produkty wysokiej jakości i kontrolować ich stan przed każdym użyciem. W pełni sprawny pas będzie w stanie bezpiecznie usztywnić pojazd i zapewnić bezproblemowy transport nawet na sporych odległościach.

Pasy do transportu samochodów

Wybierając pasy transportowe do lawet, warto zwracać dokładną uwagę na wszelkie parametry techniczne. Do najważniejszych należą szerokość pasa, rodzaj haka, długość taśmy przy napinaczu, długość taśmy oraz całkowita długość pasa do transportu samochodu. To kwestie, które przekładają się na wytrzymałość taśmy oraz wysokość wartości STF, czyli siły docisku ładunku do podłoża. Nie bez znaczenia jest także zdolność mocowania. Każdy z tych czynników powinien być dobrany w taki sposób, by umożliwić skuteczne zamocowanie pojazdu na platformie. Najczęściej wykorzystuje się pasy transportowe o całkowitej długości 2,7 metra z hakami standardowymi lub z wyżłobieniami. Tego typu rozwiązania poradzą sobie z pojazdami o masie sięgającej 5 ton. W przypadku przewozu samochodów dostawczych czy też większych aut osobowych zaleca się wykorzystywanie pasów z szerszymi taśmami i bardziej wytrzymałymi hakami użytkowymi, które będą w stanie utrzymać większe obciążenia.

Atesty i normy, którymi dysponują pasy transportowe do lawet z oferty e-hak24.pl

Wszystkie pasy transportowe do lawet obecne w asortymencie sklepu e-hak24.pl spełniają wszelkie normy wymagane przez polskie i europejskie przepisy. Informacje na ten temat można znaleźć na metkach przy każdym z produktów. Są one wykonywane zgodnie z normą EN 12195-2, a dodatkowo atestowane, dzięki czemu można liczyć na pełną ochronę przewożonych pojazdów. Aby uzyskać więcej informacji o produktach z naszej oferty, można skonsultować się z naszymi doradcami, którzy służą pomocą i radami dotyczącymi zakupów. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami dostępnymi w naszym sklepie w tym także z pasami transportowymi z napinaczem oraz pasami transportowymi 5t.
0
Lista
0
Koszyk