e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Przewody sterownicze

Jako uzupełnienie oferty dla branży dźwignicowej proponujemy pełen wachlarz przewodów sterowniczych, znajdujących zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Rodzaj przewodów sterowniczych do suwnic powinien być zawsze dopasowany odpowiednio do zadań oraz do rodzaju urządzenia, jakiego dotyczą. W razie pytań lub wątpliwości służymy fachowym wsparciem technicznym oraz pomocą przy wyborze właściwego wariantu. W zakresie oferowanego asortymentu mamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę. ...

Przewody sterownicze

Jako uzupełnienie oferty dla branży dźwignicowej proponujemy pełen wachlarz przewodów sterowniczych, znajdujących zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Rodzaj przewodów sterowniczych do suwnic powinien być zawsze dopasowany odpowiednio do zadań oraz do rodzaju urządzenia, jakiego dotyczą.
W razie pytań lub wątpliwości służymy fachowym wsparciem technicznym oraz pomocą przy wyborze właściwego wariantu. W zakresie oferowanego asortymentu mamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę.
 

Profesjonalne kable sterownicze ekranowane

Znajdujące się w katalogu produktów naszego sklepu kable sterownicze ekranowane są elementami specjalnego przeznaczenia. Służą do tworzenia połączeń m.in. w suwnicach i żurawiach w miejsce obwodów sterowania i sygnalizacji. Ze względu na ich właściwości, można je bezpiecznie instalować również w środowiskach narażonych na większe drgania. Za długą żywotność uniepalnionych kabli sterowniczych ekranowanych oraz ich łatwy montaż odpowiada bardzo elastyczny materiał, z jakiego są produkowane. Przewody wykazują też właściwości olejoodporne, co znacznie zwiększa zakres i bezpieczeństwo ich stosowania. Ich przeznaczenie można poszerzyć o urządzenia kontrolne w bardziej wymagających środowiskach.
 

Przewody sterownicze wielożyłowe

Jedną z odmian proponowanego oprzyrządowania są przewody sterownicze wielożyłowe, stosowane jedynie wewnątrz pomieszczeń, idealnie sprawdzające się w roli przewodów sterowniczych do suwnic w zamkniętych halach, hutach oraz warsztatach. Wiązki zbudowane są z niepobielanych żył miedzianych i skręcanej linki, spełniającej rygorystyczne normy jakościowe. Zewnętrzna opona została wykonana ze wzmocnionego, samogasnącego PVC odpornego na olej, zgodnego z normami TM2 wg DIN VDE 0281 cz.1 i HD 21.1. Taki przewód sterowniczy wielożyłowy może być wykorzystywany w zakresie temperatur od -5 do + 80 stopni Celsjusza w przypadku zastosowania elastycznego oraz stacjonarnie w zakresie o -40 do +80 stopni Celsjusza.
 

Przewód sterowniczy ziemny

Wykonane z najlepszej jakości materiałów przewody sterownicze ziemne przeznaczone są do stosowania na zewnątrz, nawet w bardzo trudnym środowisku i niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Ogromną zaletą proponowanych przewodów sterowniczych jest ich podwyższona odporność na wysokie i niskie temperatury, mieszczące się nawet w zakresie od -40 do +80 stopni Celsjusza oraz na promieniowanie ultrafioletowe. Budowę przewodów sterowniczych wielożyłowych w tym wypadku cechuje duża giętkość i elastyczność, te zaś pozwalają na poszerzenie zakresu zastosowania kabla. Efekt ten został osiągnięty dzięki konstrukcji składającej się z jednego kabla i wielu przewodów o małym przekroju. Dla lepszej orientacji w układzie wszystkie kable są zawsze numerowane, gwarantując jeszcze większe bezpieczeństwo korzystania z nich. Zróżnicowane wartości nominalne pozwalają na bardziej uniwersalne wykorzystanie przewodów sterowniczych.
 

Dlaczego warto wybrać przewody sterownicze na e-hak24.pl?

Jako sklep oferujący wyposażenie dla branży dźwignicowej już od 2010 roku gwarantujemy produkty najwyższej jakości, certyfikowane i produkowane zgodnie z rygorystycznymi normami. Wybieramy jedynie dokładnie wyselekcjonowane produkty o uniwersalnym przeznaczeniu, dostosowane do zmieniających się dynamicznie potrzeb branży. Sukcesywnie rozszerzamy katalog produktów o nowe propozycje, gwarantując zawsze profesjonalną obsługę oraz bezpieczne płatności online podczas zakupów.
 
0
Lista
0
Koszyk