e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Siłowniki hydrauliczne

Przemysłowe siłowniki hydrauliczne Urządzenia tego typu świetnie sprawdzają się we wszelkich pracach w różnych dziedzinach przemysłu, a w szczególności maszynach i urządzeniach do ciężkich prac. Niewielkie gabaryty w porównaniu do siły z jaką mogą pracować są ich głównym atutem. Siłowniki dostępne na rynku oferowane są w mocach od kilku do nawet kilkudziesięciu ton.    Akcesoria do siłowników hydraulicznych
Wyświetlane 20 z 10 wyników
Siłowniki hydrauliczne (10)

Siłowniki hydrauliczne

Przemysłowe siłowniki hydrauliczne

Urządzenia tego typu świetnie sprawdzają się we wszelkich pracach w różnych dziedzinach przemysłu, a w szczególności maszynach i urządzeniach do ciężkich prac. Niewielkie gabaryty w porównaniu do siły z jaką mogą pracować są ich głównym atutem. Siłowniki dostępne na rynku oferowane są w mocach od kilku do nawet kilkudziesięciu ton. 
 

Akcesoria do siłowników hydraulicznych

Siłownik wysokiej klasy cechuje się przede wszystkim jakością wykonania, wytrzymałością  ale również możliwością podpięcia dodatkowego wyposażenia takiego jak np. szybkozłączki. W Ofercie E-hak24 dostępne są zestawy siłowników hydraulicznych już z dobranymi akcesoriami, co znacznie ułatwia dokonanie właściwego zakupu. Poza akcesoriami, w które można doposażyć siłownik, są również dostępne modele z gotowymi rozwiązaniami, do najpopularniejszych z nich zaliczyć można:
 

Jaki rodzaj siłownika do pracy w warsztacie?

Szeroka gama dostępnych na rynku siłowników z powodzeniem umożliwia stosowanie ich we wszelkich pracach warsztatowych, obsługowych, naprawczych, montażowych, przygotowawczych stanowisk oraz przy podnoszeniu, podpieraniu i ważeniu ciężkich ładunków. 
 

Jaki siłownik wybrać – jedno czy dwustronnego działania?

Głównym elementem roboczym siłownika jest najczęściej tłok, membrana lub nurnik, znajdujące się wewnątrz korpusu. Urządzenie działa po wtłoczeniu cieczy roboczej, której zadaniem jest przesunięcie tłoka. Skutkiem takiego działania jest posuwisty ruch tłoczyska. Główny podział siłowników jest prosty i dzieli je urządzenia jedno i dwustronnego działania:
  • siłowniki jednostronnego działania – posuw roboczy tłoczyska odbywa się wyłącznie w jednym kierunku, 
  • siłowniki dwustronnego działania – posuw roboczy tłoczyska odbywa się w obu kierunkach. 
 
Główną różnicą pomiędzy tymi dwoma modelami jest fakt, że w siłownikach jednostronnego działania wymagany jest ruch powrotu tłoka do pozycji startowej oraz pozbycie się z komory roboczej cieczy. Do tego celu służy specjalna sprężyna, która jest ściskana podczas pracy aby umożliwić powrót tłoka.
Siłownik dwustronnego działania może wysuwać się i cofać bez potrzeby stosowania sprężyny.
 

Siłowniki hydrauliczne różnego rodzaju od E-hak24.pl

Proponujemy szeroki zakres dostępnych urządzeń o różnych udźwigach, tak aby maksymalnie dopasować ofertę do oczekiwań klienta. Nasz zespół doświadczonych pracowników jest do dyspozycji klienta zarówno pod telefonem jak i na miejscu w naszej siedzibie. Wieloletnie doświadczenie i wiedza na temat siłowników z pewnością ułatwi wybór odpowiedniego siłownika hydraulicznego do konkretnego przeznaczenia. W naszej ofercie znajdą również Państwo podnośnik hydrauliczny, niezbędny w warsztacie samochodowym, zakładzie produkcyjnym jak również przydomowym garażu.
Platforma sprzedażowa funkcjonuje na rynku ponad dekadę co przyczyniło się do otrzymania konkurencyjnych rabatów do producentów oraz możliwość oferowania produktów w bardzo korzystnych cenach. 
0
Lista
0
Koszyk