e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wózki paletowe masztowe

Wózek podnośnikowy masztowy to urządzenie umożliwiające sprawne układanie ładunków w stosy. Urządzenia tego typu są sterowane na kilka sposobów, najpopularniejsze z nich to sterowanie elektryczne i hydrauliczne. Wszystkie wózki masztowe są dopuszczone do użytkowania bez szczególnych uprawnień, pozwala to zminimalizować koszty szkoleń pracowników oraz zwiększyć tempo i poprawić jakość, a także bezpieczeństwo podczas pracy. Wózek podnośnikowy masztowy Wózek podnośnikowy sprawdza się również w przemieszczaniu ładunków róż...
Wyświetlane 20 z 14 wyników
Wózki paletowe masztowe (14)

Wózki paletowe masztowe

Wózek podnośnikowy masztowy to urządzenie umożliwiające sprawne układanie ładunków w stosy. Urządzenia tego typu są sterowane na kilka sposobów, najpopularniejsze z nich to sterowanie elektryczne i hydrauliczne. Wszystkie wózki masztowe są dopuszczone do użytkowania bez szczególnych uprawnień, pozwala to zminimalizować koszty szkoleń pracowników oraz zwiększyć tempo i poprawić jakość, a także bezpieczeństwo podczas pracy.

Wózek podnośnikowy masztowy

Wózek podnośnikowy sprawdza się również w przemieszczaniu ładunków różnego typu, szczególnie tych wymagających niestandardowego rozstawu wideł, bądź ustawienia wideł w pozycji innej niż pozioma. Polecamy zastosowanie wózków podnośnikowych masztowych z naszego asortymentu w różnego typu zakładach przemysłowych, centrach handlowych, sklepach, hurtowniach i innych miejscach, gdzie spełnia swoją funkcję w różnego typu pracach transportowych. Poza obszerną ofertą produktową istnieje możliwość wyboru zestawów kołowych, w które wyposażone są wózki – tak, by dopasować urządzenie do powierzchni po której ma się docelowo przemieszczać. Odpowiedni dobór wyposażenia znacznie poprawia komfort pracy i zwiększa żywotność produktu.

W ofercie Ehak24 dostępne są różne modele wózków podnośnikowych masztowych. Wszystkie urządzenia są solidne oraz trwałe, z możliwością łatwego dostosowania ich parametrów do wykonywanych działań. Nasz zespół pomoże dobrać odpowiedni wózek podnośnikowy masztowy oraz udzieli informacji na temat szczegółów technicznych urządzeń.

0
Lista
0
Koszyk