e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Uchwyty specjalne

Uchwyty specjalne Jedna dźwignica może obsługiwać transport tysięcy produktów. To bardzo wszechstronne urządzenie, które jednak zależnie od rodzaju ładunku musi posiadać odpowiednie wyposażenie. Chodzi tu o bezpieczeństwo zarówno samego towaru, jak i ludzi pracujących przy jego transporcie. W ehak24.pl zadbaliśmy o kompleksową ofertę chwytaków do różnych zadań. Specjalne uchwyty pozwolą bezpiecznie przenosić asortyment o rozmaitych rozmiarach oraz masie. W katalogach przygotowaliśmy kilkadziesiąt propozycji od sprawdzonych i renomowanych producentów.  <...
Wyświetlane 20 z 43 wyników
Uchwyty specjalne (43)

Uchwyty specjalne

Uchwyty specjalne

Jedna dźwignica może obsługiwać transport tysięcy produktów. To bardzo wszechstronne urządzenie, które jednak zależnie od rodzaju ładunku musi posiadać odpowiednie wyposażenie. Chodzi tu o bezpieczeństwo zarówno samego towaru, jak i ludzi pracujących przy jego transporcie. W ehak24.pl zadbaliśmy o kompleksową ofertę chwytaków do różnych zadań. Specjalne uchwyty pozwolą bezpiecznie przenosić asortyment o rozmaitych rozmiarach oraz masie. W katalogach przygotowaliśmy kilkadziesiąt propozycji od sprawdzonych i renomowanych producentów. 
 

Jakie rodzaje uchwytów oferujemy?

Stawiamy na modele o zróżnicowanej budowie. W naszym sklepie kupią Państwo np. uchwyt do palet, który pozwala na przetransportowanie towaru o masie wielu ton. Wersje “paletowe” pozwalają na spory rozstaw wideł, co tylko dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność. Częstym wyborem klientów jest poza tym uchwyt do skrzyń. Dzięki niemu łatwo przenieść pakunki o sporej szerokości ważące setki kilogramów. Wystarczy odpowiednio zamocować hak na dźwignicy, a następnie zaczepić na nim ładunek. W ofercie posiadamy poza tym rodzaje chwytaków dedykowane: kołom tramwajowym, belom papieru, rolkom, zwojom drutów czy też miedzianym katodom. Mówimy tu więc o katalogu, w którym bez problemu znajdą Państwo produkty dokładnie dostosowane do własnych potrzeb.
 

Zwiększają wydajność pracy, pozwalają działać szybciej i skuteczniej

W firmach budowlanych i na magazynach uchwyty do maszyn mają bezpośrednie przełożenie na wydajność pracy. Z ich pomocą transportowanie niestandardowych ładunków lub towarów o sporym ciężarze nie stanowi problemu. Wręcz przeciwnie, wystarczy odpowiednio zamontować chwytak, następnie nałożyć na niego konkretne materiały np. budowlane, by wszystkie produkty w krótkim czasie zmieniły miejsce położenia. Mowa tu o transporcie ładunków zarówno na krótkich, jak i dłuższych dystansach. Dobrym przykładem będzie uchwyt do transportu form. Choć sam waży zaledwie kilka kilogramów, na swoich “barkach” utrzyma nawet 1000 kg. Jego olbrzymim atutem pozostaje możliwość dopasowania do gabarytów podnoszonych obiektów. 
 

Chwytaki mogą transportować materiały w pionie lub poziomie

Rodzaj materiału w dużej mierze wymusza sposób transportu. Nie zawsze możliwe jest pionowe przeniesienie ładunku, niekiedy zdecydowanie lepszym pomysłem pozostaje poziome rozwiązanie. Wychodząc naprzeciw rozmaitym wymaganiom naszych partnerów w tym zakresie, zadbaliśmy o chwytaki, które sprawdzą się w każdej z tych prac. Polecamy przyjrzeć się m.in. pionowym oraz poziomym uchwytom do kontenerów CLT i CLB. Ich udźwig wynosi imponujące 56 ton, a więc poradzą sobie z największymi wyzwaniami. Do tego są niezwykle komfortowe w obsłudze. Tak skonstruowane produkty będą odpowiednie z jednej strony dla mniejszych przedsiębiorstw, a z drugiej dla firm działających na szeroką skalę, poszukujących elementów do intensywnej eksploatacji.
 

Uchwyty spełniają normy BHP

Przy transporcie ładunków o dużej masie występuje zagrożenie związane z ewentualnymi wypadkami, dlatego nasze specjalne uchwyty spełniają rygorystyczne normy w zakresie bezpieczeństwa. Doskonale wpisują się m.in. w wymagania Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE. Poza tym posiadają niezbędne deklaracje zgodności CE. Dla maksymalnego zwiększenia poziomu bezpieczeństwa do każdego produktu dołączamy instrukcję eksploatacji oraz obsługi. Podajemy także szczegółowe informacje dotyczące konserwacji poszczególnych chwytaków. Pomaga to nie tylko chronić pracowników oraz ładunek, ale również wydłużyć żywotność produktów, a tym samym czas użytkowania akcesoriów. Dzięki temu np. uchwyt sześcioszczękowy będzie pracował przez wiele lat. 
 

Zaprojektowane przez ekspertów i specjalistów

Uchwyty do maszyn ze sklepu ehak24.pl mogą pochwalić się sporą liczbą funkcjonalności. Chwytaki do kontenerów można np. blokować za pomocą przekręcania. Poza tym poszczególne modele dają możliwość regulacji ucha nośnego. Spotkają się także Państwo z uchwytami ułatwiającymi manewrowanie ładunkiem. Wygodnym rozwiązaniem, jakie posiada uchwyt do rolek, będzie optyczny wskaźnik siły zacisku. Konkretne szczęki chwytaków mają dodatkowo mimośrodowe uzębienie łapki, rozpierane mechanizmem dźwigowo-cięgnowym. Mówiąc krótko, projektanci uchwytów zadbali o wiele praktycznych rozwiązań, niezwykle przydatnych w codziennej pracy. Z ich pomocą wykonywanie obowiązków idzie znacznie szybciej, a praca staje się bezpieczniejsza.
 

Mamy kompleksową wiedzę na temat oferowanych produktów

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na uchwyt sześcioszczękowy, czy też jakikolwiek inny model, chętnie odpowiemy na szczegółowe pytania dotyczące produktów. Specjaliści ehak24.pl posiadają dokładne informacje o oferowanych chwytakach. Można zaufać naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, ponieważ w branży działamy od ponad 30 lat. Przez cały ten czas przyglądamy się nowym rozwiązaniom pojawiającym się na rynku, aby naszym partnerom dostarczać z jednej strony sprawdzone, a z drugiej innowacyjne uchwyty. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze lub zakupie akcesoriów, wystarczy do nas zadzwonić. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy bezpiecznie sfinalizować transakcję w sklepie ehak24.pl.
 
0
Lista
0
Koszyk