e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Regały magazynowe

Jakie są rodzaje regałów magazynowych? Na rynku dostępna jest bardzo szeroka oferta tego typu produktów, do najpopularniejszych z nich zaliczają się:  regały metalowe magazynowe,  regały magazynowe na kołkach (wyposażone w zestawy kołowe z hamulcami),  regały magazynowe półkowe. ...
Wyświetlane 20 z 60 wyników
Regały magazynowe (60)

Regały magazynowe

Jakie są rodzaje regałów magazynowych?

Na rynku dostępna jest bardzo szeroka oferta tego typu produktów, do najpopularniejszych z nich zaliczają się: 
 • regały metalowe magazynowe, 
 • regały magazynowe na kołkach (wyposażone w zestawy kołowe z hamulcami), 
 • regały magazynowe półkowe.
 • Wymienione regały przemysłowe wybiera się w zależności od potrzeb w docelowym miejscu użytkowania. Najczęściej wybiera się pomiędzy dwoma rodzajami regałów magazynowych: 
 • regały magazynowe przesuwne (na kołkach), 
 • regały magazynowe stałe.

Regał magazynowy cena

W ofercie Ehak24, większość regałów magazynowych jest wyceniona (pomimo niestandardowych gabarytów i utrudnionej z wyceny transportu). Pozwala to bez problemu porównać ze sobą poszczególne modele i wybrać najkorzystniejszy typ regału magazynowego. Dzięki ponad 30 letnim doświadczeniu i dobrymi stosunkami z dostawcami, możemy oferować produkty w bardzo korzystnych cenach. Regały na magazyn to często wielkogabarytowe towary, a takie muszą być wysyłane specjalną spedycją. Ładunki tego typu wysyłamy codziennie, możemy w bardzo szybkim czasie zaplanować taki transport i bezpiecznie dostarczyć do klienta. 
 

Regały magazynowe z pojemnikami

Bardzo dużą popularnością cieszą się regały z pojemnikami. Dzięki nim można w łatwy sposób utrzymać porządek w magazynie lub warsztacie. Mnogość dostępnych opcji z pojemnikami pozwala idealnie dopasować regał przemysłowe do indywidualnych potrzeb. Proponujemy regały z pojemnikami w różnych konfiguracjach:

Regał magazynowy na kołkach

W ofercie Ehak24 znajdują się regały magazynowe skręcane z zestawem kół lub bez. Regały warsztatowe przejezdne zawsze wyposażone są w parę koła z hamulcem, aby umożliwić unieruchomienie regału w docelowym miejscu przeznaczenia, a w razie konieczności szybki i sprawne przestawienie regału przemysłowego. Możliwość przemieszczenia regału magazynowego w dowolne miejsce w miejscu pracy z pewnością ułatwi i zwiększy wydajność pracy. Przejezdne regały warsztatowe po
 

Regaly magazynowe do ciężkich ładunków

Do dużych obciążeń konieczne są regały magazynowe specjalne. Zbudowane są z wytrzymalszych materiałów i samą swoją budową znacznie różnią się od klasycznych regałów. Każdy z nich kompletuje się na indywidualne potrzeby użytkownika, a do wyboru pozostają takie elementy jak:
 • kolor półek – regały magazynowe z atestem do dużych obciążeń występują w trzech kolorach RAL: zielonym, szarym i niebieskim, 
 • wysuw półek – w zależności od przechowywanych elementów, można wybrać czy półka ma mieć standardowy wysuw czy teleskopowy (umożliwiający wysunięcie całej półki poza regał i łatwiejszy dostęp do przechowywanego towaru), 
 • stelaże boczne – jako dodatkowe usztywnienie konstrukcji z możliwością przytwierdzenia do podłoża, 
 • ściany boczne i tyle – montuje się je w celu zamknięcia konstrukcji, takie wyposażenie uniemożliwia wypadnięcie przechowywanych artykułów poza obręb półki lub regału, 
 • drzwi przesuwne – zabezpieczają dodatkowo towary przed uderzeniami lub uszkodzeniami, każda para drzwi jest wyposażona w zamek bębenkowy oraz 2 klucze w zestawie, para drzwi ochrania dwa regały. 

Regały magazynowe półkowe do archwium

W ofercie E-hak24 dostępne są również różnego rodzaju regały biurowe półkowe. Dzięki nim można w łatwy sposób utrzymać porządek w biurze, archiwum lub innym pomieszczeniu służącym do przechowywania dokumentów. Regały magazynowe skręcane występują w różnych wysokościach, głębokością, szerokościach oraz z różną ilością półek. Do najpopularniejszych modeli zaliczają się: 
 • regały magazynowe niskie, 
 • wzmocnione regały magazynowe niskie, 
 • regały magazynowe wysokie, 
 • wzmocnione regały magazynowe wysokie, 
 • regały magazynowe otwarte. 
Wymienione modele to najpopularniejsze modele dostępne na rynku. Ich główną zaletą jest stosunkowo niewielka masa własna, prosta konstrukcja i łatwy montaż. Ponadto każda półka posiada dość spory udźwig w porównaniu do jej niewielkiej masy. Najczęściej półki mają udźwig wynoszący 75 kg, a cały regał może pomieścić towary lub dokumenty o łącznej wadze nawet kilkuset kilogramów. W zależności od potrzeb użytkownika lub wielkości przechowywanych towarów, półki można dowolnie przenosić w dół lub w górę – tak aby maksymalnie wykorzystać miejsce do przechowywania. 
 

Regały magazynowe odporne na wilgoć

W niektórych sytuacjach zachodzi potrzeba stosowania wyposażenia i urządzeń odpornych na wilgoć (rdze). Do tego celu stworzone zostały specjalne regały ze stali nierdzewnej, które umożliwiają ich długoletnie użytkowanie bez obawy o skorodowanie materiału i w efekcie możliwość zniszczenia zarówno regału jak i towaru znajdującego się na nim. Ponadto regał ze stali nierdzewnej występuje również w konfiguracji z półkami gertingowymi (szczebelki), które świetnie sprawdzają się w takich miejscach jak np. zakłady przetwórstwa spożywczego, mleczarnie, masarnie, zakłady drobiarskie i rybne, kuchnie zbiorowego żywienia lub innych miejscach, w których jest kontakt z żywnością. 
0
Lista
0
Koszyk