e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Pomosty robocze

Pomosty robocze z platformą są przeznaczone do bezpiecznego wykonywania prac montażowych, serwisowych, instalacyjnych i naprawczych na niewielkiej wysokości. Każdy pomost roboczy dostępny w tej kategorii wyróżnia się sztywną i wytrzymałą konstrukcją, wykonaną m.in. ze stalowych rur i profili. Zabezpieczenie antykorozyjne w postaci malowania proszkowego umożliwia bezpieczne użytkowanie pomostów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W asortymencie sklepu e-haki24.pl są dostępne pomosty o różnej wysokości i liczbie stopni. Pomost roboczy – stabilność i wysoka wytrzymałość W tej kategorii oferujem...

Pomosty robocze

Pomosty robocze z platformą są przeznaczone do bezpiecznego wykonywania prac montażowych, serwisowych, instalacyjnych i naprawczych na niewielkiej wysokości. Każdy pomost roboczy dostępny w tej kategorii wyróżnia się sztywną i wytrzymałą konstrukcją, wykonaną m.in. ze stalowych rur i profili. Zabezpieczenie antykorozyjne w postaci malowania proszkowego umożliwia bezpieczne użytkowanie pomostów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W asortymencie sklepu e-haki24.pl są dostępne pomosty o różnej wysokości i liczbie stopni.

Pomost roboczy – stabilność i wysoka wytrzymałość

W tej kategorii oferujemy solidne, wytrzymałe i niezawodne pomosty robocze wyposażone w schody wykonane z blachy ryflowanej AL. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność oraz dużą przyczepność w trakcie wchodzenia i schodzenia nawet podczas deszczu. Malowanie proszkowe farbą RAL 5010 (kolor niebieski) skutecznie zabezpiecza metalowe elementy nie tylko przed korozją, ale również niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

Wszystkie modele dostępne w asortymencie naszego sklepu są przeznaczone do pracy z maksymalnym obciążeniem wynoszącym 150 kg.

Schody jezdne z platformą – bezpieczne i łatwe przemieszczanie

Pomosty robocze, nazywane również schodami z platformą jezdną, są wyposażone w solidne i wytrzymałe koła. Dzięki nim przemieszczanie pomostów jest łatwe, bezpieczne i praktycznie bezwysiłkowe. Dodatkowo dwa koła skrętne są wyposażone w hamulec gwarantujący bezpieczną pracę, nawet w przypadku pochyłych powierzchni. Z kolei dwa pozostałe koła są zamontowane na stałe.

Drabina jezdna – podział ze względu na wysokość podestu i konstrukcje

Asortyment tej kategorii obejmuje podesty robocze o różnej wysokości. Najniższe pomosty z barierkami są wyposażone w jeden stopień i platformę roboczą na wysokości 460 mm. Z kolei najszybsze schody jezdne z platformą mają 14 schodów i podest roboczy znajdujący się na wysokości 3450 mm. Szeroki wybór modeli sprawia, że dopasowanie odpowiedniej wysokości drabiny jezdnej do konkretnego zastosowania nie stanowi żadnego problemu.

W tej sekcji jest dostępny również podest roboczy o nośności do 150 kg bez bocznych poręczy. Wszystkie płaskie powierzchnie podestu są pokryte antypoślizgową blachą ryflowaną zapewniającą wysoką przyczepność nawet w przypadku deszczu. Podesty tego typu są wyposażone w koła (na stałe zamontowane) i trzy stabilne stopnie. Najwyższy stopnień znajduje się na wysokości 600 mm. Niewielkie rozmiary podestu gwarantują łatwe i praktycznie bezwysiłkowe przenoszenie.

Dodatkowe informacje o pomostach roboczych

Wszystkie pomosty robocze dostępne w asortymencie sklepu e-hak24.pl są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenie, czyli łańcuch zamontowany na poręczach. Rozwiązanie tego typu stanowi skuteczne zabezpieczenie przed wypadnięciem z platformy roboczej.

W razie dodatkowych pytań związanych z pomostami roboczymi, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Doświadczeni specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniej drabiny jezdnej (i jej wysokości), dopasowanej do konkretnych zastosowań.

0
Lista
0
Koszyk