e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Żurawie warsztatowe 3t

Żuraw warsztatowy 3t to funkcjonalne urządzenia dźwigowe wykorzystywane do bezpiecznego podnoszenia, opuszczania i przenoszenia ciężkich ładunków. Urządzenia transportu bliskiego są wykorzystywane w halach produkcyjnych, magazynach, halach montażowych, przeładunkowych, w fabrykach i warsztatach. W tej kategorii oferujemy żurawie warsztatowe 3t w różnych konfiguracjach miejsca montażu i dodatkowego wyposażenia. Żuraw warsztatowy 3t – niezawodne i bezpieczne wsparcie W asortymencie sklepu e-hak24.pl są dostępne urządzenia dźwigowe 3t wyróżniające się solidną, sztywną i wytrzyma...
Wyświetlane 20 z 2 wyników
Żurawie warsztatowe 3t (2)

Żurawie warsztatowe 3t

Żuraw warsztatowy 3t to funkcjonalne urządzenia dźwigowe wykorzystywane do bezpiecznego podnoszenia, opuszczania i przenoszenia ciężkich ładunków. Urządzenia transportu bliskiego są wykorzystywane w halach produkcyjnych, magazynach, halach montażowych, przeładunkowych, w fabrykach i warsztatach. W tej kategorii oferujemy żurawie warsztatowe 3t w różnych konfiguracjach miejsca montażu i dodatkowego wyposażenia.

Żuraw warsztatowy 3t – niezawodne i bezpieczne wsparcie

W asortymencie sklepu e-hak24.pl są dostępne urządzenia dźwigowe 3t wyróżniające się solidną, sztywną i wytrzymałą konstrukcją wykonaną z wysokogatunkowej stali. Wszystkie elementy żurawi są zabezpieczone przed korozją farbą odporną na czynniki zewnętrzne. Opcjonalnie urządzenie dźwigowe mogą zostać pokryte warstwą ocynku. 

Żurawie warsztatowe charakteryzują się niską masą własną i niewielkimi rozmiarami w stosunku do dużych możliwości udźwigu. Ich konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić swobodny i bezpieczny montaż na ograniczonej przestrzeni. Oznacza to, że mogą być zamontowane i użytkowane nie tylko w przestronnych halach, ale również w mniejszych pomieszczeniach.

Żuraw warsztatowy 3 tony pełnoobrotowy i niepełnoobrotowy

Asortyment tej kategorii obejmuje urządzenia dźwigowe pełnoobrotowe (umożliwiające obrót o 360 stopni) i niepełnoobrotowe (obracające się o 90, 180 lub 270 stopni). Możliwość pracy w różnym zakresie umożliwia swobodne dopasowanie odpowiedniego modelu żurawia do konkretnego stanowiska pracy. Ruch obrotowy żurawia 3t może być realizowany za pośrednictwem napędu elektrycznego lub ręcznie. Wciąganie, w zależności od stanowiska i specyfiki pracy, może odbywać się ręcznie lub elektrycznie, przy użyciu konsoli operatorskiej.

Żuraw warsztatowy 3t może być wyposażony w dodatkowy osprzęt taki jak wózek jezdny, wciągnik łańcuchowy lub elektryczny.

Żuraw 3t przyścienny i słupowy

W tej kategorii oferujemy m.in. żurawie słupowe, których konstrukcja przewiduje montaż bezpośrednio do odpowiednio wytrzymałego fundamentu lub przy wykorzystaniu płyty pośredniej.

Oferujemy także żurawie 3t przyścienne przeznaczone do montażu bezpośrednio do odpowiednio wytrzymałej ściany lub do filarów hal produkcyjnych, przeładunkowych i montażowych. Ponadto żurawie przyścienne znajdują zastosowanie w innych miejscach, w których zachodzi konieczność podnoszenia, opuszczania i transportu na bliskie odległości ciężkich ładunków. Żurawie 3t dostępne w asortymencie sklepu występują w różnych wariantach wysięgu, maksymalnej wysokości podnoszenia i kącie obrotu. Dodatkowo hydrauliczne urządzenia dźwigowe mogą być wyposażone w dodatkowy osprzęt dostosowany do konkretnego stanowiska pracy. Oferujemy możliwość zamówienia żurawi warsztatowych 3t z usługą montażu UDT. 

Żurawie warsztatowe 3t – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wszystkie modele żurawi są wyprodukowane zgodnie z założeniami Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE. Ponadto ich produkcja przebiega zgodnie z wytycznymi norm PN-EN ISO 12100 i DIN 18800. W razie dodatkowych pytań dotyczących urządzeń dźwigowych zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego żurawia warsztatowego i dodatkowego osprzętu dopasowanego do konkretnego stanowiska pracy.

0
Lista
0
Koszyk