Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Wciągarki bramowe aluminiowe stacjonarne stalowe przejezdne

Wciągarka bramowa, znana również jako bramka warsztatowa lub suwnica warsztatowa to lekkie, przenośne urządzenie, stosowane w warsztatach i magazynach w różnego typu pracach.
 
Proponujemy zarówno cięższe wciągarki wykonane ze stali, jak i lżejsze wykonane z aluminium. Wciągarki bramowe aluminiowe używane są głównie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego montażu, demontażu oraz przetransportowania bramki na inne miejsce. Tego typu sprzęt jest często używany np. w różnego typu pracach kanalizacyjnych w terenie. Nasze produkty mają opcję regulowanej wysokości oraz rozstawu, a niektóre z bramek stalowych dostępne są również w wersji mobilnej, wyposażonej w kółka. Daje to dodatkową możliwość swobodnego przemieszczania nieobciążonej bramki warsztatowej oraz używania jej w różnych punktach zakładu.
 
Do wciągarek bramowych z naszej oferty polecamy szeroki wybór różnego typu wciągników linowych i łańcuchowych w opcjach z napędem ręcznym oraz elektrycznym. Z chęcią pomożemy Państwu dopasować rozwiązanie odpowiednie do potrzeb.
Polski Techniczny Sklep Internetowy