e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Zawiesia pasowe z hakami

Zawiesia pasowe hakowe są wyjątkowo użytecznym produktem wykorzystywanym do transportu ładunków różnych typów. Ich niewielki ciężar i znaczny udźwig, który posiadają czynią je sprzętem praktycznie nie do zastąpienia we wszelkich pracach przeładunkowych. W odróżnieniu od zawiesi linowych i zawiesi łańcuchowych – zawiesia pasowe występują standardowo bez żadnych akcesoriów. In...
Wyświetlane 20 z 3 wyników
Zawiesia pasowe z hakami (3)

Zawiesia pasowe z hakami

Zawiesia pasowe hakowe są wyjątkowo użytecznym produktem wykorzystywanym do transportu ładunków różnych typów. Ich niewielki ciężar i znaczny udźwig, który posiadają czynią je sprzętem praktycznie nie do zastąpienia we wszelkich pracach przeładunkowych. W odróżnieniu od zawiesi linowych i zawiesi łańcuchowych – zawiesia pasowe występują standardowo bez żadnych akcesoriów. Inaczej jest w przypadku zawiesi dostępnych w tej kategorii – są to zawiesia pasowe z fabrycznie zamontowanymi hakami z zapadkami zabezpieczającymi. Zawiesia pasowe z hakami to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w tym segmencie, rozwiązanie to cieszy się co raz większą popularnością wśród klientów. 

Zawiesia pasowe 2-cięgnowe z hakami

Zawiesia pasowe z hakami występują w różnych konfiguracjach zarówno jeżeli chodzi o punkt podwieszenia, ilość cięgien czy samą konstrukcję zawiesia. Zawiesia pasowe dostępne w sklepie E-hak24 można wyjątkowo dokładnie dopasować do docelowego zastosowania. Nasi klienci do wyboru mają przede wszystkim czy ma to być zawiesie cięgnowe, czy o obwodzie zamkniętym. Poza przedstawionym podziałem jest jeszcze do wyboru ilość cięgien w zawiesiu oraz element końcowy – w tym segmencie najpopularniejsze są zawiesia pasowe 2-cięgnowe z hakami, ale wybrać można również zakończenia z ogniwami. 

Zawiesia pasowe 3-cięgnowe z hakami

Zawiesia pasowe trzycięgnowe z hakami zawiesiowymi połączone za pomocą ogniwa zbiorczego. Zastosowanie haków zawiesiowych w zawiesiach pasowych 3-cięgnowych jest wykorzystywane stosunkowo rzadko, ale za to do precyzyjnych prac jak np. transport kręgów betonowych z 3-ma punktami podczepienia

Zawiesia pasowe 4-cięgnowe z hakami

Zawiesia pasowe czterocięgnowe z hakami dedykowane są do ciężkich prac przeładunkowych przy wykorzystaniu sprzętu uniemożliwiającego uszkodzenia krawędzi ładunku poprzez np. przetarcie. Jest najczęściej wybieranym modelem spośród wszystkich zawiesi pasowych z hakami. Dodatkowa możliwość wyposażenia zawiesia tego typu w specjalne osłony znacznie wydłuża jego żywotność, a możliwość wymiany wyeksploatowanych zabezpieczeń do haków eliminuje konieczność wymiany całego haka lub zawiesia w przypadku zużycia lub uszkodzenia samej zapadki hakowej. 

Zawiesia pasowe zakończone hakami

Wszystkie zawiesia oferowane w naszym sklepie mają niezbędne certyfikaty oraz wyprodukowane zostały zgodnie z normą europejską EN 1492-1. Standardowo wytwarzane z materiałów wysokiej jakości – w tym przypadku ze specjalnych taśm poliestrowych (PES) oraz dodatkowo wzmocnionych zakończeń pętlowych, które są najbardziej narażone na przetarcie. Zawiesia pasowe z hakami są odporne na skrajne warunki atmosferyczne, zarówno niskie, jak i wysokie temperatury pracy nie wpływają na ich wytrzymałość (od -40 st. C d + 100 st. C.). Wykorzystanie taśm poliestrowych skutkuje odpornością na wilgoć i ciecze przemysłowe. Wszystkie zawiesia przed oddaniem do użytkowania są testowe w laboratorium jeszcze w procesie wytwarzania. Każde z nich posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. 

Przeglądy zawiesi wszystkich typów

W e-hak24 wychodzimy naprzeciw konkurencji i poza standardową ofertą produktową proponujemy również uzupełniający pakiet usług w obrębie dedykowanych produktów. Wszyscy właściciele zawiesi są prawnie zobowiązani do wykonywania regularnych przeglądów zawiesi. Regulacje mówią o przeprowadzaniu regularnych kontroli w rocznych odstępach oraz dodatkowych przeglądach, gdy zawiesie zostanie uszkodzone lub jego konstrukcja została narażona na przetarcie lub inne uszkodzenie mechaniczne. Zachęcamy do przeprowadzania certyfikowanych przeglądów u naszego doświadczonego pracownika z odpowiednimi uprawnieniami. Przeglądy takie wykonujemy zarówno w naszej siedzibie jak i siedzibie Klienta – zapraszamy do kontaktu!
 
0
Lista
0
Koszyk