Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Osprzęt do wózków widłowych

Wózek widłowy to podstawowe wyposażenie magazynu, warsztatu czy zakładu produkcyjnego, wykorzystywane do różnego rodzaju prac. Nasz osprzęt do wózka widłowego (łyżka, widły itp.) pozwoli na znaczne zwiększenie możliwości tego sprzętu. Umożliwi dostosowanie wózka widłowego do wykonywania określonych prac czy też transportowania ładunków o specyficznych gabarytach. 
 
W naszej ofercie osprzętu do wózków widłowych posiadamy m. in. wysokiej jakości uchwyty i trawersy. Zamocowane na widłach wózka pozwalają na zawieszanie ładunków z użyciem zawiesi oraz przemieszczanie np. metalowych lub plastikowych beczek. Asortyment osprzętu do wózków widłowych to również wysięgniki, kontenery wysypowe oraz pojemniki, a także szufle i pługi. Proponujemy również wymienne widły o różnej długości oraz bardzo poręczne przedłużki do wideł, pozwalające niewielkim kosztem, korzystać z nowych możliwości transportowych wózka.
 
Wszystkie produkty z oferty osprzętu do wózków widłowych pochodzą od uznanych polskich i europejskich producentów. Gwarantujemy ich jakość oraz funkcjonalność, a tym samym wydajniejsza pracę.
Polski Techniczny Sklep Internetowy