e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Osprzęt do wózków

Wózek widłowy Jest podstawowym elementem wyposażenia każdego magazynu, warsztatu czy zakładu produkcyjnego. Nasz osprzęt wózka widłowego (łyżka, widly itp) pozwla na znaczne zwiększenie możliwości tego sprzętu. W naszej ofercie posiadamy rózwnież wysięgniki,
Wyświetlane 20 z 92 wyników
Osprzęt do wózków (92)

Osprzęt do wózków

Wózek widłowy

Jest podstawowym elementem wyposażenia każdego magazynu, warsztatu czy zakładu produkcyjnego. Nasz osprzęt wózka widłowego (łyżka, widly itp) pozwla na znaczne zwiększenie możliwości tego sprzętu. W naszej ofercie posiadamy rózwnież wysięgniki, kontenery i pojemniki, a także szufle i pługi. Proponujemy również widły  oraz przedolużki do wideł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wielozadaniowe wózki widłowe

Wykorzystywane są w wielu branżach przemysłowych i nie tylko. Część klientów wymaga urządzeń specjalnych lub sprzętu, który pozwoli im wykonywać niestandardowe czynności. Do takich właśnie celów powstały produkty nazywane osprzętem do wózków widłowych. Bogata oferta sklepu E-hak24 gwarantuje ogromny wybór jeżeli chodzi o typ urządzenia do widlaka oraz sposób jego montażu. Produkty w tym segmencie zostały pogrupowane według przeznaczenia, co znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniego rozwiązania artykułu, są to:

Osprzęt do wózków prosto od producenta

Dzięki zaawansowanej technologii, odpowiedniemu wyposażeniu hali przemysłowej oraz doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze pracowniczej – możemy wykonywać skomplikowane projekty i niestandardowe urządzenia. Dystrybuujemy osprzęt innych producentów oraz sami jesteśmy producentem. W tym segmencie specjalizujemy się w produkcji trawers oraz uchwytów do widlaków. W naszej ofercie znajdują się produkty katalogowe oraz specjalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

 

Innowacyjne rozwiązania do wózków podnośnikowych

Długoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na wprowadzenie do oferty całkowicie nowej usługi jaką jest modernizacja wózków widłowych. Są to projekty bardziej skomplikowane, często łączą w sobie elektrykę, mechanikę, hydraulikę i informatykę -jednak świetnie sprawdzają się podczas prac, do których zostały stworzone – znacznie poprawiając jakość i wydajność. Zalet specjalnych wózków podnośnikowych jest wiele, poniżej prezentujemy Państwu jedną z naszych ostatnich realizacji – wózek do transportu kręgów blachy.

 

Jaki osprzęt do wózka widłowego wybrać?

Podczas procesu zakupowego dowolnego urządzenia należy wziąć pod uwagę kilka aspektów z nim związanych:

  • czy dany produkt na pewno pasuje do planowanych prac,
  • czy parametry urządzenia są wystarczające aby np. udźwignąć określony ciężar lub czy się zmieści w wąskiej bramie,
  • jak często wymagane jest przeprowadzenie okresowego przeglądu wózka widłowego,
  • czy do produktu są wydawane odpowiednie certyfikaty i poświadczenia,
  • po zakupie i montażu – sprawdzić jak obsługuje się wózek widłowy z dodatkowym sprzętem (czyli dodatkowym ciężarem, wpływającym na zmianę środka ciężkości).

 

0
Lista
0
Koszyk