e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Platformy robocze do wózka widłowego

Platformy robocze do wózka widłowego to wytrzymałe konstrukcje stalowe lub aluminiowe przeznaczone do bezpiecznego przenoszenia ludzi, przy wykorzystaniu urządzeń transportu bliskiego. Oferujemy zarówno platformy robocze montowane do wideł wózka widłowego, jak i platformy podwieszane, najczęściej przystosowane do powieszenia na suwnicy lub żurawiu. Zastosowanie platform obejmuje m.in. różnego rodzaju prace na wysokościach, prace inspekcyjne, przeglądy okresowe, naprawy i konserwacje. Platforma robocza – bezpieczna praca w trudno dostępnych miejscach Wszystkie platformy robocze dostępne w asortymencie naszego sklepu są wyposażone w e...
Wyświetlane 20 z 1 wyników
Platformy robocze do wózka widłowego (1)

Platformy robocze do wózka widłowego

Platformy robocze do wózka widłowego to wytrzymałe konstrukcje stalowe lub aluminiowe przeznaczone do bezpiecznego przenoszenia ludzi, przy wykorzystaniu urządzeń transportu bliskiego. Oferujemy zarówno platformy robocze montowane do wideł wózka widłowego, jak i platformy podwieszane, najczęściej przystosowane do powieszenia na suwnicy lub żurawiu. Zastosowanie platform obejmuje m.in. różnego rodzaju prace na wysokościach, prace inspekcyjne, przeglądy okresowe, naprawy i konserwacje.

Platforma robocza – bezpieczna praca w trudno dostępnych miejscach

Wszystkie platformy robocze dostępne w asortymencie naszego sklepu są wyposażone w elementy zabezpieczające, które chronią pracownika w trakcie wykonywania czynności służbowych. Platforma robocza jest przeważnie używana do prac krótkotrwałych i incydentalnych. Wszystkie osoby znajdujące się na platformie roboczej muszą być ubrane w odzież roboczą i posiadać odpowiedni sprzęt asekuracyjny, których chroni przed upadkiem z wysokości.

Platforma robocza do wózka widłowego UDT

W tej sekcji można znaleźć również platformy robocze przeznaczone do montażu na widłach wózka widłowego. Takie rozwiązanie umożliwia bezpieczne wykonywanie prac na różnych wysokościach. Platforma robocza wózka widłowego wyróżnia się stabilną, wytrzymałą i sztywną konstrukcją. Wszystkie modele dostępne w asortymencie naszego sklepu spełniają wymogi Dyrektywy Maszynowej 89/655/EWG, a także normy PN-ISO 3691. Stalowa konstrukcja, w połączeniu z podłogą wykonaną z blachy ryflowanej i siatką zabezpieczającą gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa pracy na niewielkich wysokościach.

Platforma robocza wózka widłowego – dodatkowe informacje

Standardowe platformy występują w dwóch rozmiarach: 800 mm x 1200 mm x 1800 mm i 1200 mm x 1200 mm x 1800 mm, jednak na specjalne zamówienie możemy wyprodukować modele o innych wymiarach.

Ponadto platforma robocza wózka widłowego jest wyposażona w specjalne kieszenie, które pozwalają na stabilne osadzenie na widłach i zabezpieczenie za pomocą sworznia. Konstrukcja tylnej ściany gwarantuje ochronę wszystkich pracowników znajdujących się na platformie przed mechanizmami wózka widłowego. Kolejnymi elementami zabezpieczającymi są barierki, które chronią przed przypadkowym wypadnięciem.

Platformy robocze aluminiowe – lekka i wytrzymała konstrukcja

Kolejną propozycją są stosunkowo lekkie i jednocześnie bardzo wytrzymałe platformy robocze wykonane z aluminium. Niska waga ułatwia transport, a pełna odporność na warunki atmosferyczne i korozję sprawia, że platformy robocze aluminiowe doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wybrane modele wyróżniają się składaną konstrukcją umożliwiającą szybki montaż i demontaż. Ponadto platforma robocza składana zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu może być przechowywana nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Platforma robocza podwieszana – funkcjonalne akcesoria dźwignicowe

W asortymencie naszego sklepu jest również dostępna platforma robocza podwieszana, której konstrukcja jest przystosowana do stabilnego i bezpiecznego podwieszania na suwnicy i żurawiu. Ponadto wybrane modele umożliwiają podczepienie platformy roboczej, przy wykorzystaniu elementów zabezpieczających, do dachu. Takie rozwiązanie pozwala na wykonywanie m.in. prac remontowych, inspekcji lub konserwacji dachu.

W razie dodatkowych pytań dotyczących platform roboczych zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem wiadomości e-mail lub formularza kontaktowego. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniej platformy, dopasowanej do konkretnych zastosowań.

0
Lista
0
Koszyk