e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Podnośniki najazdowe

Podnośniki najazdowe to grupa urządzeń elektromechanicznych i elektrohydraulicznych wykorzystywanych do bezpiecznego podnoszenia i opuszczania samochodów. Podnośniki najazdowe znajdują zastosowanie w warsztatach mechanicznych, stacjach kontroli pojazdów i w innych miejscach, w których jest wymagany dostęp do samochodu od strony podwozia. W asortymencie sklepu e-hak24.pl można znaleźć solidne, wytrzymałe i niezawodne podnośniki najazdowe o różnej nośności, konstrukcji i sposobie montażu (modele stacjonarne i mobilne). Podnośnik najazdowy - stabilność i wysoka wytrzymałość W te...
Wyświetlane 20 z 14 wyników
Podnośniki najazdowe (14)

Podnośniki najazdowe

Podnośniki najazdowe to grupa urządzeń elektromechanicznych i elektrohydraulicznych wykorzystywanych do bezpiecznego podnoszenia i opuszczania samochodów. Podnośniki najazdowe znajdują zastosowanie w warsztatach mechanicznych, stacjach kontroli pojazdów i w innych miejscach, w których jest wymagany dostęp do samochodu od strony podwozia. W asortymencie sklepu e-hak24.pl można znaleźć solidne, wytrzymałe i niezawodne podnośniki najazdowe o różnej nośności, konstrukcji i sposobie montażu (modele stacjonarne i mobilne).

Podnośnik najazdowy - stabilność i wysoka wytrzymałość

W tej kategorii oferujemy m.in. podnośniki najazdowe elektromechaniczne i elektrohydrauliczne dwukolumnowe, których uchwyt wynosi od 3,2 t do 5 t. Stabilna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Podnośniki elektromechaniczne dwukolumnowe są wyposażone w dwa wydajne i niezawodne silniki elektryczne, które są zintegrowane z kolumnami. Dzięki synchronizacji elektromechanicznej obie strony podnośnika są podnoszone i opuszczane równocześnie, gwarantując tym samym stabilność. Dodatkowo podnośniki są wyposażone w automatyczny system odpowiedzialny za regularne i dokładne smarowanie nakrętek nośnych wykonanych z brązu. Kolejną zaletą jest system automatycznego blokowania ramion w trakcie podnoszenia i automatycznego odblokowania w momencie, w którym ramiona sięgają podłogi. Takie rozwiązanie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ponadto konstrukcja podnośników najazdowych elektromechanicznych umożliwia szybką i bezwysiłkową wymianę adapterów.

W sekcji są również dostępne podnośniki najazdowe hydrauliczne dwukolumnowe, których udźwig wynosi 5 t. Zastosowanie systemów synchronizacji cylindrów hydraulicznych, automatycznego blokowania ramion i automatycznego zatrzymywania ramion, gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo podnośniki elektrohydrauliczne są wyposażone w zawór przeciążeniowy i możliwość podnoszenia aż z trzech wysokości. Doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku busów, jak i samochodów osobowych.

Podnośnik najazdowy 4-kolumnowy 

W tej sekcji dostępne są także stabilne i wytrzymałe podnośniki najazdowe 4-kolumnowe z szarpakiem. Podnośniki tego typu występują w następujących wymiarach platformy: 400 mm x 4300 mm, 500 mm x 4460 mm i 650 mm x 6000 mm. Z kolei udźwig podnośników wynosi następująco: 3t, 4t lub 8t. Instalacja elektryczna, mechaniczna i pneumatyczna są skutecznie zabezpieczone, zapewniając niezawodność i pełne bezpieczeństwo. Ponadto podnośnik najazdowy 4-kolumnowy jest wyposażony w systemy bezpieczeństwa w postaci automatycznego (mechanicznego) urządzenia zabezpieczającego, a także urządzenia podpierającego. Dodatkowym zabezpieczeniem jest sygnał ostrzegający, aktywujący się w trakcie ostatniej fazy opuszczania. Do zasilania elektrohydraulicznych podnośników najazdowych jest wykorzystywana niskonapięciowa instalacja elektryczna zasilana napięciem 24V.

Podnośnik najazdowy do samochodów ciężarowych

Asortyment tej kategorii obejmuje także podnośniki najazdowe przeznaczone do bezpiecznego podnoszenia i opuszczania samochodów ciężarowych. Podnośniki tego typu znajdują zastosowanie m.in. w warsztatach specjalizujących się w naprawianiu samochodów ciężarowych.

Podnośnik najazdowy nożycowy

Kolejną propozycją są podnośniki najazdowe nożycowe wyróżniające się stabilną i wytrzymałą konstrukcją. Oferujemy podnośniki elektrohydrauliki wyposażone w szarpak 4 i 8 kierunkowy oraz platformę pod geometrię lub płaskie platformy. Dostępne są także modele z wybraniami pod obrotnice i płytami rozprężnymi. Na szczególną uwagę zasługują podnośniki elektrohydrauliczne nożycowe dwuprogowe, przeznaczone do montażu w fosie.

W razie pytań dotyczących podnośników najazdowych, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Doświadczeni specjaliści z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego podnośnika najazdowego, dopasowanego do konkretnego zastosowania i wymagań użytkowników.

0
Lista
0
Koszyk