e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Chwytaki do płyt

Chwytaki do płyt są wykorzystywane do bezpiecznego podnoszenia, przenoszenia i precyzyjnego pozycjonowania płyt tarasowych, chodnikowych oraz elementów płaskich wykonanych z betonu, kamienia, drewna lub stali. Asortyment tej kategorii obejmuje wytrzymałe, niezawodne i łatwe w obsłudze chwytaki do płyt przeznaczone do obsługi ręcznej lub do współpracy z urządzeniami dźwigowymi. Duży udźwig i regulowany uchwyt gwarantują uniwersalne zastosowanie i bezpieczną pracę z płytami o różnej masie i kształcie oraz wielkości. Zastosowanie wysokogatunkowej stali, w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem i zabezpieczeniem antykorozyjnym, gwarantuje długą żywotność i niezawodne działanie, nawet w...
Wyświetlane 20 z 5 wyników
Chwytaki do płyt (5)

Chwytaki do płyt

Chwytaki do płyt są wykorzystywane do bezpiecznego podnoszenia, przenoszenia i precyzyjnego pozycjonowania płyt tarasowych, chodnikowych oraz elementów płaskich wykonanych z betonu, kamienia, drewna lub stali. Asortyment tej kategorii obejmuje wytrzymałe, niezawodne i łatwe w obsłudze chwytaki do płyt przeznaczone do obsługi ręcznej lub do współpracy z urządzeniami dźwigowymi. Duży udźwig i regulowany uchwyt gwarantują uniwersalne zastosowanie i bezpieczną pracę z płytami o różnej masie i kształcie oraz wielkości. Zastosowanie wysokogatunkowej stali, w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem i zabezpieczeniem antykorozyjnym, gwarantuje długą żywotność i niezawodne działanie, nawet w przypadku intensywnego użytkowania w trudnych warunkach.

Chwytaki do płyt betonowych

W tej sekcji oferujemy solidne i wytrzymałe chwytaki do płyt betonowych zapewniające łatwe zaciskanie i zwalniania ładunku. Dzięki zastosowaniu gumowych uchwytów (rączek), podnoszenie, przenoszenie i precyzyjne manewrowanie płytami nie stanowi żadnego problemu. Funkcjonalna i ergonomiczna konstrukcja umożliwia pracę z płytami o różnej wielkości i kształcie. Uchwyty do ręcznego przenoszenia płyt działają na zasadzie samozacisku. Dostępne są zarówno modele umożliwiające pewny i bezpieczny uchwyt wzdłużny lub poprzeczny. Oferujemy chwytaki ręczne które doskonale sprawdzają się w trakcie prac brukarskich, budowlanych, ogrodowych i innych.

Chwytak do płyt betonowych ogrodzeniowych

W tej sekcji dostępne są wytrzymałe i niezawodne chwytaki przeznaczone do pracy z płytami betonowymi ogrodzeniowymi. Dzięki nim cały proces budowy ogrodzenia jest wydajniejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy. Duży udźwig, stabilna metalowa konstrukcja i łatwa obsługa gwarantują uniwersalne zastosowanie. 

Chwytaki do płyt granitowych

Zastosowanie specjalnych wyłogów gumowych na elementach zaciskowych gwarantuje nie tylko pewny docisk, ale również zabezpiecza płyty granitowe przed uszkodzeniem w trakcie podnoszenia, przenoszenia i manewrowania. W tej sekcji dostępne są uchwyty do płyt kamiennych przeznaczone do współpracy z urządzeniami dźwigowymi. Proponujemy chwytaki wyróżniające się wąską konstrukcją zapewniającą swobodne i bezpieczne pobieranie płyt. Szeroki zakres szczęk gwarantuje uniwersalne zastosowanie, a możliwość wykorzystania zawiesia pasowego zapewnia bezpieczną pracę.

Chwytaki do płyt tarasowych

Chwytaki do płyt tarasowych dostępne w ofercie sklepu e-hak24.pl umożliwiają bezpieczne i wydajne przenoszenie płyt tarasowych. Ergonomiczna i funkcjonalna konstrukcja gwarantuje wydajną pracę. Duży udźwig i gumowe uchwyty (rączki) umożliwiają precyzyjne manewrowanie i pozycjonowanie płytami tarasowymi. Szeroki zakres regulacji gwarantuje uniwersalne zastosowanie.

Chwytak do płyt chodnikowych

Asortyment tej kategorii obejmuje również chwytaki do płyt chodnikowych przeznaczone do obsługi ręcznej lub do współpracy z urządzeniami dźwigowymi, takimi jak żurawie warsztatowe, suwnice, wózki widłowe i inne. Oferujemy wytrzymałe i niezawodne chwytaki do płyt chodnikowych wyróżniające się dużym udźwigiem i dodatkowymi, gumowymi uchwytami (rączkami) umożliwiającymi precyzyjne pozycjonowanie i manewrowanie ładunkiem.

Chwytak do płyt jumbo

Kolejnymi propozycjami są chwytaki do płyt jumbo wyposażone w demontowalne rączki. Dzięki malowaniu proszkowemu chwytaki są skutecznie zabezpieczone przed korozją i warunkami atmosferycznymi. Solidna i sztywna konstrukcja gwarantuje długą żywotność oraz niezawodność. Chwytak do płyt jumbo może być obsługiwany przez dwie lub cztery osoby. Maksymalna waga płyty wynosi 180 kg. W środkowej części znajduje się ucho przeznaczone do powieszenia na haku urządzenia dźwigowego. Płyty typu jumbo można bezpiecznie chwytać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, w otworach.

Wszystkie chwytaki do płyt dostępne w asortymencie sklepu e-hak24.pl są czytelnie oznakowane za pomocą indywidualnego numeru seryjnego, dopuszczalnego obciążenia roboczego (DOR, WLL) i roku, w którym zostały wyprodukowane. Ponadto do chwytaka jest dołączona dokumentacja zawierająca szczegółową instrukcję konserwacji i obsługi, a także Deklaracja Zgodności CE. W razie pytań dotyczących chwytaków do płyt, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

0
Lista
0
Koszyk