e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Trawersy specjalne

Trawersy budowlane W firmach produkcyjnych, budowlanych lub logistycznych często spotykanym wyposażeniem są specjalne trawersy. W skrócie mówimy o belkach z wieloma punktami podwieszenia, ale to daleko idące uproszczenie, ponieważ wspomniane produkty potrafią naprawdę sporo. Pozytywnie zaskakują nie tylko funkcjonalnością, ale także standardem wykonania. Pozostają bezpieczne w użytkowaniu, gdyż spełniają niezbędne normy. W ehak24.pl nie jesteśmy tylko pośrednikami, ale również producentami. Chętnie doradzimy w wyborze trawers lub odpowiemy na szcze...
Wyświetlane 20 z 44 wyników
Trawersy specjalne (44)

Trawersy specjalne

Trawersy budowlane

W firmach produkcyjnych, budowlanych lub logistycznych często spotykanym wyposażeniem są specjalne trawersy. W skrócie mówimy o belkach z wieloma punktami podwieszenia, ale to daleko idące uproszczenie, ponieważ wspomniane produkty potrafią naprawdę sporo. Pozytywnie zaskakują nie tylko funkcjonalnością, ale także standardem wykonania. Pozostają bezpieczne w użytkowaniu, gdyż spełniają niezbędne normy. W ehak24.pl nie jesteśmy tylko pośrednikami, ale również producentami. Chętnie doradzimy w wyborze trawers lub odpowiemy na szczegółowe pytania dotyczące konkretnych modeli.
 

Trawersy - najczęstsze sposoby zastosowania

W przedsiębiorstwach trawersy magazynowe wykorzystuje się zazwyczaj, gdy przenoszony materiał wymaga podwieszenia na zawiesiach z hakami. Konstrukcje dobrze radzą sobie z ładunkami o nietypowych kształtach oraz rozmiarach, efektywnie je zabezpieczając. Mowa tu chociażby o długich prętach, które bez odpowiedniego zawieszenia mogłyby się wygiąć, a przez to zupełnie stracić swoje właściwości. Na co dzień trawersy specjalne wykorzystuje się m.in.: do przenoszenia różnych kręgów, transportowania blach czy też układania płyt. Zakres zastosowania produktów tego typu jest ogromny. Nie ma przypadku w tym, że urządzenia są podstawowym wyposażeniem firm z wielu branż. Standardowe trawersy są zbudowane z ruchomych części o ergonomicznym kształcie. 
 

Dlaczego warto wybrać trawersy od e-hak24.pl?

Przemawia za nami jakość wykonania produktów oraz ich praktyczny charakter. W Państwa ręce oddajemy trawersy budowlane, posiadające niezbędne certyfikaty. Dokumentacja poświadcza standard konstrukcji. Dowodzi, że całość nadaje się do bezpiecznego użytkowania. Jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze urządzenia, gdyż posiadamy niezbędne doświadczenie oraz umiejętności. Nasza firma funkcjonuje od ponad 30 lat, a sam sklep istnieje od 2010 roku. Od ponad trzech dekad doradzamy w wyborze profesjonalnych systemów dla firm budowlanych. Kupując w ehak24.pl, mają Państwo pewność, że zakupy są bezpieczne i można je bez problemu zrobić za pomocą naszego sklepu online. W razie pytań wystarczy skontaktować się z naszymi fachowcami. W ten sposób łatwo zamówić trawersy magazynowe zgodne z przepisami BHP, które będą idealnym rozwiązaniem do stosowania pomiędzy hakiem dźwignicy, a podnoszonym ładunkiem. 
 

Szczegółowa specyfikacja trawers z naszych katalogów

Oferujemy szeroki wybór produktów. W katalogu posiadamy kilkanaście rodzajów konstrukcji. Znajdą Państwo u nas specjalne trawersy m.in. do komponentów, kadzi, podkładów kolejowych, z hakami stałymi lub przesuwnym punktem zaczepienia. Posiadamy również wersje do transportu zestawów kołowych. Urządzenia spełniają wymagania dyrektywy maszynowej PN-EN 13674-1:2006, świetnie wywiązując się ze swojej funkcji w przypadku transportu niestandardowych ładunków. Produkty cechują się sporą wytrzymałością, skutecznie pracując w różnych warunkach. Warto jednak pamiętać, że choć trawersy budowlane są solidnymi maszynami, o bezpieczeństwie ich funkcjonowania decyduje wiele czynników. Wystarczy wskazać chociażby na: dobór i wykonanie zawiesia czy też odpowiednią konserwację i regularne przeglądy konstrukcji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
 
0
Lista
0
Koszyk