e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Praski ręczne

Ciężko wyobrazić sobie warsztat, w którym brakuje praski ręcznej. To podstawowe narzędzie, które już od wielu lat towarzyszy pracownikom zajmującym się obróbką materiałów. Prasy znajdują zastosowanie w wielu branżach — motoryzacyjnej, lotniczej, a przede wszystkim również budowlanej. To urządzenia, których popularność nie spada nawet wraz z pojawianiem się na rynku różnych innych rozwiązań, narzędzi i sprzętów. Jak wykorzystać praski ręczne i jakie produkty znajdują się obecnie na rynku?   Różne rodzaj...
Wyświetlane 20 z 6 wyników
Praski ręczne (6)

Praski ręczne

Ciężko wyobrazić sobie warsztat, w którym brakuje praski ręcznej. To podstawowe narzędzie, które już od wielu lat towarzyszy pracownikom zajmującym się obróbką materiałów. Prasy znajdują zastosowanie w wielu branżach — motoryzacyjnej, lotniczej, a przede wszystkim również budowlanej. To urządzenia, których popularność nie spada nawet wraz z pojawianiem się na rynku różnych innych rozwiązań, narzędzi i sprzętów. Jak wykorzystać praski ręczne i jakie produkty znajdują się obecnie na rynku?
 

Różne rodzaje prasek ręcznych 

Praski ręczne to nieskomplikowane urządzenia, które stają się niezastąpionym elementem stanowiska pracy. Zginanie, prostowanie, tulejowanie, rozszerzanie — to zadania, które w głównej mierze wykonywać mają prasy ręczne. Są wsparciem w codziennej pracy, która pozwala pozbyć się usterek i awarii, szczególnie w przypadku branży motoryzacyjnej. W naszej ofercie znajdą Państwo praski ręczne stołowe, które wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie konieczne jest osadzenie łożyska na wale lub jego zdjęcie. W prasach ręcznych śrubowych źródłem docisku staje się obracająca się śruba. Dzięki jej pracy możliwe jest wytłaczanie, wciskanie i dziurowanie. Taki rodzaj prasy najczęściej wykorzystywanych jest w warsztatach samochodowych czy na magazynach. Wśród różnych rodzajów pras zgromadzonych w naszym asortymencie, jedną z częściej kupowanych przez klientów jest prasa ręczna zębatkowa. W tym przypadku nacisk na przedmiot odbywa się przy pomocy przekładni zębatej, która połączona jest z rękojeścią. 
 

Wykonanie prasek ręcznych — jakościowe i trwałe urządzenia

Wykorzystanie pras ręcznych warsztatowych nie jest przypadkowe. Pracownicy i zaopatrzeniowcy chętnie sięgają po te produkty, ponieważ bywają one niezastąpione. Wykonane z żeliwa szarego oraz ze stali stopowej są trwałe i odporne na warunki, jakie panują w wielu miejscach pracy. Wykorzystanie prasy ręcznej do łożysk to niemal codzienność wielu warsztatów i hal magazynowych. Z tego względu, jako producenci i dystrybutorzy zapewniamy naszym odbiorcom najlepsze produkty, trwałe, jakościowe, wykonane z odpornych materiałów. Uzupełniamy ofertę w taki sposób, aby na bieżąco odpowiadać na potrzeby różnych grup użytkowników korzystających z naszych produktów. Usterki w prasach zdarzają się rzadko, a same produkty nie wymagają skomplikowanej renowacji. Wyróżnia je prosta konstrukcja, której głównym poziomem zaawansowania jest sam mechanizm wywierania nacisku tworzony za pomocą różnych części prasy, w zależności od charakteru i przeznaczenia danego sprzętu. 
 
Te niepozorne produkty potrafią wywierać nacisk o sile nawet kilku ton. Z tego względu w dalszym ciągu wykorzystywane są na tak szeroką skalę, przez co sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę w tym zakresie. Jeśli działalność Państwa firmy wymaga wykorzystania sprzętów i narzędzi o charakterystycznych i nietypowych dla rynku parametrach, których brakuje w podstawowej ofercie, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami i przedstawienia im swojego zapotrzebowania. 
0
Lista
0
Koszyk