Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Trawersy

Limit wyświetleń
Sortuj:
Przedstawiamy trawersy różnych typów o szerokim spektrum zastosowania. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne i szybkie podnoszenie i transport elementów wyróżniających się większym ciężarem i wymiarami. W szczególności trawersa powinna być zastosowana wtedy, gdy konieczne jest przemieszczenie elementu wymagającego kilku różnych punktów podwieszenia.
 
W naszym asortymencie przygotowaliśmy szeroki wybór trawersów ułatwiających transport. Są to modele z rozstawem stałym haków, z rozstawem regulowanym, trawersy przestawne na wózki widłowe, trawersy do Big-Bag, trawersy do stropów oraz modele krzyżowe. Dzięki szerokiemu wyborowi różnych produktów mogą zakupić Państwo te całkowicie odpowiadające potrzebom przy pracy. Trawersy w naszym sklepie dostępne są w pełnej palecie rozmiarów oraz udźwigu. Wszystkie z nich posiadają Deklarację Zgodności C oraz spełniają normy Dyrektywy Maszynowej. Trawersy są dostarczane na terenie całej Polski i w zachęcających cenach.
Polski Techniczny Sklep Internetowy