e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Leasing

Co to jest leasing?

Leasing jest to forma finansowania, w której leasingodawca (finansujący) przekazuje leasingobiorcy (korzystającemu) prawo do korzystania z określonego przedmiotu/ urządzenia na uzgodniony czas, w zamian za regularne ustalone płatności (raty leasingowe). Po zakończeniu umowy leasingobiorca ma trzy możliwości: może zwrócić przedmiot, wykupić go za ustaloną kwotę lub przedłużyć umowę. Leasing pod względem prawnym jest regulowany przez Kodeks cywilny i pozwala firmom na dostęp do nowoczesnych technologii i urządzeń bez konieczności ich natychmiastowego zakupu, co sprzyja lepszej płynności finansowej.
 

Leasing w naszym sklepie:

W naszym sklepie internetowym klienci mogą skorzystać z leasingu za pomocą platformy iLease24.pl. W ten sposób uzyskujemy prosty oraz przede wszystkim sprawny i szybki proces leasingowy, który umożliwia naszym klientom łatwy dostęp do potrzebnych produktów bez zbędnych formalności. Oferowany Leasing jest dostępny, prosty i szybki, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw każdej wielkości.
 

Czym jest iLease24?

Jest to nowoczesna platforma leasingowa, która umożliwia szybkie oraz wygodne finansowanie zakupów dla przedsiębiorców. Dzięki intuicyjnemu procesowi online, formalności związane z leasingiem upraszczane są do minimum, tym samym oferując decyzje leasingowe w ciągu kilku minut.
 

Procedura zakupu z opcją leasingu:

Proces leasingowy jest szybki, wygodny a także co najważniejsze- odbywa się całkowicie online. Oto podstawowe kroki:
  1. Wybór produktów: Wybierz produkty z naszego sklepu.
  2. Wypełnienie wniosku: Wypełnij wniosek ratalny online, z pełnym zabezpieczeniem.
  3. Decyzja leasingowa: Decyzja wystawiana jest indywidualnie i pojawi się na ekranie w ciągu dosłownie kilku minut.
  4. Przyjęcie zamówienia: Sklep przyjmuje Twoje zamówienie.
  5. Odbiór zakupów: Odbierz zamówione produkty.
 

Jakie są korzyści z leasingu?

  • Niskie koszty początkowe: Wkład własny wynosi zaledwie 1% dla leasingu finansowego i od 10 do 30% dla leasingu operacyjnego.
  • Optymalizacja podatkowa: Całe raty leasingowe mogą być zaliczone do kosztów uzyskania przychodu.
  • Szybki proces: Decyzja leasingowa w kilka minut, bez zbędnych formalności.
  • Elastyczność finansowa: Leasing nie wpływa na zdolność kredytową firmy, co pozwala na lepsze zarządzanie przepływami pieniężnymi.
 

Kontakt i dodatkowe informacje:

Więcej informacji na temat naszej oferty leasingowej znajdziesz na stronie iLease24.
Masz pytania? Skontaktuj się z konsultantem pod numerem telefonu: 508 770 470. Chętnie pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości.
 
0
Lista
0
Koszyk