e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Zawiesia pasowe 10t

Zawiesia pasowe to profesjonalny element wyposażenia przy pracach transportowych ale nie tylko. Niewielki ciężar własny w stosunku do udźwigu spowodował wzrost popularności zawiesi pasowych 10t w wielu różnych branżach. Zawiesia pasowe pętlowe są wykonane z wysokiej jakości poliestru, który jest odporny na wilgoć oraz różne ciecze przemysłowe. Wykonanie zawiesia pozwala na bezpieczny transport ładunków wrażliwych na uszkodzenia np...
Wyświetlane 20 z 1 wyników
Zawiesia pasowe 10t (1)

Zawiesia pasowe 10t

Zawiesia pasowe to profesjonalny element wyposażenia przy pracach transportowych ale nie tylko. Niewielki ciężar własny w stosunku do udźwigu spowodował wzrost popularności zawiesi pasowych 10t w wielu różnych branżach. Zawiesia pasowe pętlowe są wykonane z wysokiej jakości poliestru, który jest odporny na wilgoć oraz różne ciecze przemysłowe. Wykonanie zawiesia pozwala na bezpieczny transport ładunków wrażliwych na uszkodzenia np. poprzez zniszczenie krawędzi ładunku. 

Uniwersalne zawiesia pasowe pętlowe 10t

Do najważniejszych zalet zawiesi tego typu zaliczyć można:
  • Łatwe i bezpieczne użytkowanie – każde jest testowane w laboratorium, 
  • Niewielki ciężar, 
  • Gwarancję producenta – 24 miesiące,
  • Niską cena w porównaniu do zawiesi innych typów, 
  • Możliwość transportu ładunków z krawędziami wrażliwymi na uszkodzenia, 
  • Odporność na ciecze przemysłowe. 
Wszystkie zawiesia pasowe podlegają prawnie obwarowanym przepisom, które mówią o przeprowadzaniu regularnych kontroli zawiesi. Przegląd taki powinno przejść każde zawiesie min. Raz do roku lub w przypadku stwierdzenia takiej konieczności. 

Zawiesie pasowe 10t

Zawiesia pasowe pomagają utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa podczas wszelkich prac przeładunkowych. Zawiesia pasowe tego typu to standardowe wyposażenie urządzeń dźwignicowych takich jak np. suwnice, żurawie, dźwigi, trawersy, uchwyty, ciągniki i wielu innych urządzeń wykorzystywanych w przeróżnych branżach, najczęściej produkcyjnych i transportowych. 

Rodzaje zawiesi pasowych

Na rynku dostępna jest bogata oferta zawiesi wszystkich typów, do jednych z najpopularniejszych z nich bez wątpienia należą zawiesia pasowe, które można podzielić na cztery główne grupy:
W naszej ofercie znajdują się wszystkie z wymienionych grup zawiesi pasowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. 
 
0
Lista
0
Koszyk