e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Zawiesia pasowe 8t

Zawiesie pasowe 8t jest wykorzystywane do przeładunku i transportu ładunków szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Znajduje zastosowanie w różnych branżach przemysłu, a także w kolejnictwie, budownictwie i rolnictwie. Asortyment tej kategorii obejmuje lekkie, elastyczne i jednocześnie bardzo wytrzymałe zawiesia pasowe 8t oraz akcesoria, których głównym zadaniem jest wydłużenie żywotności zawiesi. Zawiesie pasowe 8t – niska masa własna i wysoka wytrzymałość W tej kategorii oferujemy zawiesia pasowe 8t wykonane z niezwykle wytrzymałych taśm poliestrowych (PES). Zawi...
Wyświetlane 20 z 1 wyników
Zawiesia pasowe 8t (1)

Zawiesia pasowe 8t

Zawiesie pasowe 8t jest wykorzystywane do przeładunku i transportu ładunków szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Znajduje zastosowanie w różnych branżach przemysłu, a także w kolejnictwie, budownictwie i rolnictwie. Asortyment tej kategorii obejmuje lekkie, elastyczne i jednocześnie bardzo wytrzymałe zawiesia pasowe 8t oraz akcesoria, których głównym zadaniem jest wydłużenie żywotności zawiesi.

Zawiesie pasowe 8t – niska masa własna i wysoka wytrzymałość

W tej kategorii oferujemy zawiesia pasowe 8t wykonane z niezwykle wytrzymałych taśm poliestrowych (PES). Zawiesia wyróżniają się pełną odpornością na działanie wody, a także benzyny, olejów, smarów, kwasów i innych cieczy wykorzystywanych w przemyśle ciężkim. W praktyce oznacza to długą żywotność i niezawodność, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji w trudnych warunkach.

Asortyment naszego sklepu obejmuje zawiesia pasowe 8t 8m zakończone wzmocnionymi pętlami ZPU umożliwiającymi podwieszanie ładunków na różne sposoby. Należy jednak pamiętać, że metoda podwieszania ma bezpośredni wpływ na nośność zawiesia. Dodatkowo wzmacniane pętle zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi w miejscu, w którym zawiesie styka się z hakiem. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące m.in. daty produkcji, długości i dopuszczalnego obciążenia roboczego znajdują się na naszywce. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie ustalenie daty kolejnego przeglądu okresowego zawiesia pasowego.

Zawiesia pasowe o udźwigu 8 ton – wysoki współczynnik bezpieczeństwa

Zawiesia pasowe dostępne w tej sekcji zachowują właściwości nośne w szerokim przedziale temperatury roboczej wynoszącym od -40℃ do nawet +100℃. Oznacza to możliwość bezpiecznego użytkowania zawiesia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, bez względu porę roku i panującą temperaturę.

Wszystkie zawiesia dostępne w tej kategorii posiadają deklarację zgodności CE i są produkowane zgodnie z wytycznymi normy europejskiej EN 1492-1. Na szczególną uwagę zasługują zawiesia pasowe z zalewanymi osłonami z poliuretanu. Modele tego typu są produkowane z podwójnych lub poczwórnych taśm poliestrowych. 

Akcesoria do zawiesii pasowych

Kolejną propozycją są akcesoria do zawiesi pasowych, których głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, w tym przetarciami. Osłony są szczególnie zalecane w trakcie przeładunku i transportu ładunków z ostrymi krawędziami. Na szczególną uwagę zasługują osłony do zawiesi pasowych wykonane z lekkiego i jednocześnie bardzo wytrzymałego materiału PVC.

W tej sekcji dostępne są również szyte osłony PES wyróżniające się wysoką elastycznością. Elastyczne osłony stanowią skuteczne zabezpieczenie przed przetarciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, nawet w przypadku ładunków o ostrych krawędziach. Proponujemy również osłony poliuretanowe przeznaczone do zawiesi pasowych typu B2 i B4.

Przeglądy, certyfikacje i naprawy zawiesi pasowych

Oprócz sprzedaży zawiesi pasowych specjalizujemy się również w profesjonalnych naprawach, a także przeglądach okresowych zawiesi i ich certyfikacjach. W zależności od potrzeb, usługi wykonujemy w naszym oddziale lub w Państwa firmie. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

0
Lista
0
Koszyk