e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Kliny pod koła

Kliny pod koła to praktyczne akcesoria wykorzystywane do zabezpieczenia pojazdów przed stoczeniem w trakcie postoju. Wytrzymała konstrukcja w kształcie klina umożliwia skuteczne zabezpieczenie pojazdów w trakcie postoju na różnego rodzaju powierzchniach. Kliny pod koła charakteryzują się uniwersalnym zastosowaniem. Doskonale sprawdzają się zarówno do zabezpieczenia zaparkowanego samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego, a także kampera, przyczepy oraz naczepy. Kliny pod koła przyczepy W asortymencie sklepu e-haki24.pl oferujemy solidne i wytrzymałe kliny pod koła przyczepy
Wyświetlane 20 z 4 wyników
Kliny pod koła (4)

Kliny pod koła

Kliny pod koła to praktyczne akcesoria wykorzystywane do zabezpieczenia pojazdów przed stoczeniem w trakcie postoju. Wytrzymała konstrukcja w kształcie klina umożliwia skuteczne zabezpieczenie pojazdów w trakcie postoju na różnego rodzaju powierzchniach. Kliny pod koła charakteryzują się uniwersalnym zastosowaniem. Doskonale sprawdzają się zarówno do zabezpieczenia zaparkowanego samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego, a także kampera, przyczepy oraz naczepy.

Kliny pod koła przyczepy

W asortymencie sklepu e-haki24.pl oferujemy solidne i wytrzymałe kliny pod koła przyczepy. Kliny zostały wykonane z lekkiego i jednocześnie bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Pełna odporność na korozję i warunki atmosferyczne, w połączeniu z wysoką wytrzymałością na obciążenia sprawia, że kliny można używać do praktycznie wszystkich przyczep i naczep. Mogą być bezpiecznie użytkowane wewnątrz (np. na parkingach podziemnych) i na zewnątrz pomieszczeń.

Kliny pod koła samochodowe

W tej sekcji oferujemy m.in. kliny pod koła samochodowe. Akcesoria tego typu są przeznaczone do pojazdów samochodowych o całkowitej masie dopuszczalnej wynoszącej 3,5 t. Szerokość klina wynosi 160 mm, dzięki czemu można skutecznie zabezpieczać samochody wyposażone w szerokie opony. Aby skutecznie zabezpieczyć zaparkowany samochód o masie do 3,5 t, należy wykorzystać minimum dwa (a najlepiej 4) kliny. W trakcie wsuwania ich pod koła, trzeba zwrócić szczególną uwagę na stabilną pozycję. W tej kategorii oferujemy m.in. żółte kliny pod koła o szerokości 160 cm, które stanowią skuteczne zabezpieczenie samochodu zaparkowanego np. na pochyłym podłożu. Dodatkowo kliny są wykorzystywane w trakcie prac diagnostycznych, naprawczych i konserwacyjnych. Zapewniają stabilność i zabezpieczają przed stoczeniem pojazdu.

Kliny pod koła ciężarówek 

Kolejną propozycją jest klin pod koła ciężarówek, wyróżniający się solidną i wytrzymałą konstrukcją. Szerokość klina wynosi 200 mm, dzięki czemu doskonale nadaje się do skutecznego zabezpieczania pojazdów o masie własnej przekraczającej 3,5 t przed stoczeniem. Kliny pod koła ciężarówek są wykorzystywane nie tylko w trakcie postojów na pochyłym terenie, ale również podczas prac serwisowych, diagnostycznych i konserwacyjnych. Skuteczne zabezpieczenie samochodu ciężarowego przed stoczeniem wymaga użycia minimum dwóch klinów pod koła ciągnika (najlepiej 4) i dwóch klinów pod koła każdej przyczepy lub naczepy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dla poprawienia bezpieczeństwa używać 4 klinów do każdej naczepy lub przyczepy.

Kliny pod koła do kampera

Kampery i przyczepy kempingowe są często parkowane na nierównych parkingach, dlatego zarówno przyczepa, jak i samochód muszą być odpowiednio zabezpieczone przed stoczeniem. W tej kategorii oferujemy wytrzymałe i niezawodne kliny o szerokości 160 mm lub 200 mm, które doskonale sprawdzają się do zabezpieczenia kół kampera lub przyczepy kempingowej. Żółty kolor klinów ogranicza ryzyko zagubienia i pozwala na łatwe odnalezienie, nawet po zmroku.

W razie pytań dotyczących klinów pod koła samochodów osobowych, naczep, przyczep, kamperów, przyczep kempingowych lub pojazdów o masie przekraczającej 3,5 t, zachęcamy do kontaktu. Doświadczeni doradcy z chęcią objaśnią sposób używania klinów i pomogą w wyborze odpowiedniego modelu, przeznaczonego do konkretnego zastosowania.

0
Lista
0
Koszyk