e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Kontenery i pojemniki

Gromadzenie oraz wywóz odpadów powstających w procesach produkcji, remontach oraz podobnych czynnościach wymagają odpowiednich rozwiązań ułatwiających ich sprawne oraz bezpieczne usuwanie. Proponujemy szereg produktów odpowiednich do zastosowania w czynnościach z tego zakresu.    Kontenery i pojemniki wysypowe – do czego służą? Kontenery do wózka widłowego i pojemniki wysypowe to rozwiązania przystosowane do stacjonarnego gromadzenia odpadów. Są nieduże i łatwe w prze...
Wyświetlane 20 z 27 wyników
Kontenery i pojemniki (27)

Kontenery i pojemniki

Gromadzenie oraz wywóz odpadów powstających w procesach produkcji, remontach oraz podobnych czynnościach wymagają odpowiednich rozwiązań ułatwiających ich sprawne oraz bezpieczne usuwanie. Proponujemy szereg produktów odpowiednich do zastosowania w czynnościach z tego zakresu. 
 

Kontenery i pojemniki wysypowe – do czego służą?

Kontenery do wózka widłowego i pojemniki wysypowe to rozwiązania przystosowane do stacjonarnego gromadzenia odpadów. Są nieduże i łatwe w przemieszczaniu, dlatego doskonale sprawdzają się jako wyposażenie pojedynczego stanowiska pracy – po napełnieniu można je swobodnie przewieźć przy pomocy zakładowych środków transportu oraz opróżnić w wyznaczonym do tego miejscu. Stosowane są w zakładach wszystkich branż, szczególnie tam, gdzie ciężar oraz kształt odpadów nie pozwalają na zastosowanie standardowych rozwiązań z tworzyw sztucznych. 
 

Kontenery wysypowe – konstrukcja i rodzaje

Ehak24 proponuje kilka podstawowych typów kontenerów oraz pojemników wysypowych, których konstrukcja ułatwia usuwanie oraz składowanie odpadów w różnych sytuacjach. 
  • Kontenery metalowe stojące – proste pojemniki metalowe o różnych gabarytach, wytrzymałe i solidne, o konstrukcji umożliwiającej bezpieczne sztaplowanie (składanie w stosy), z pełnymi bądź uchylnymi bokami. 
  • Kontenery metalowe stojące z uchylnym dnem – metalowe pojemniki o różnej pojemności, wyposażone w dno uchylne, uruchamiane po podniesieniu kontenera za uchwyty do podnoszenia. 
  • Kontenery wysypowe na wózek widłowy – pojemniki metalowe przystosowane do pobrania wózkiem widłowym i transportowania z zastosowaniem wózka widłowego. 
  • Kontenery wysypowe na wózek widłowy przechylne – pojemniki metalowe do obsługi wózkiem widłowym z dodatkową opcją przechylenia w celu zrzucenia zawartości. 
W przypadku sporadycznego i miejscowego usuwania odpadów najlepszym rozwiązaniem wydają się być kontenery wysypowe na wózek widłowy. Oferowane w różnych konfiguracjach, wyposażone są również w opcję przechylania z zastosowaniem cięgna przez operatora wózka widłowego, co znacznie upraszcza obsługę tego procesu. 
 

Jak wybrać kontener wysypowy?

Wybór kontenera wysypowego powinien być podyktowany uwarunkowaniami, które towarzyszą procesowi zbierania, składowania i usuwania odpadów poprodukcyjnych, obróbkowych, remontowych oraz innych. Należy uwzględnić potencjalny ciężar oraz objętość odpadów, miejsce usytuowania pojemnika, a także sposób jego przemieszczania oraz opróżniania. Przy dużych ilościach usuwanych odpadów łatwiejszy w obsłudze będzie osprzęt transportowany z zastosowaniem dźwignic, w sytuacjach sporadycznego usuwania odpadów z powodzeniem sprawdzą się mniejsze kontenery obsługiwane z użyciem wózków widłowych bądź wózka magazynowego
 

Ehak24

Sklep Ehak24 oferuje pełną gamę kontenerów wysypowych do różnych zastosowań. Proponujemy zarówno nieduży osprzęt do wózków widłowych, jak i większe pojemniki umożliwiające gromadzenie i sztaplowanie na terenie zakładu bądź magazynu. Nasz zespół służy doradztwem w procesie  wyboru odpowiedniego sprzętu oraz pomocą techniczną w czasie jego eksploatacji. 
0
Lista
0
Koszyk