e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Urządzenia hydrauliczne

W tej kategorii proponujemy urządzenia znajdujące zastosowanie w każdym warsztacie lub zakładzie produkcyjnym. Dzięki urządzeniom hydraulicznym można w bardzo prosty, szybki i przede wszystkim bezpieczny sposób pracować z różnymi ładunkami np. podnosząc je, ściskając lub obrabiając. Do najpopularniejszych maszyn hydraulicznych należy zaliczyć przede wszystkim: podnośniki hydrauliczne, 
Wyświetlane 20 z 107 wyników
Urządzenia hydrauliczne (107)

Urządzenia hydrauliczne

W tej kategorii proponujemy urządzenia znajdujące zastosowanie w każdym warsztacie lub zakładzie produkcyjnym. Dzięki urządzeniom hydraulicznym można w bardzo prosty, szybki i przede wszystkim bezpieczny sposób pracować z różnymi ładunkami np. podnosząc je, ściskając lub obrabiając. Do najpopularniejszych maszyn hydraulicznych należy zaliczyć przede wszystkim:

Budowa urządzeń hydraulicznych

Bez względu na rodzaj, typ i docelowe przeznaczenie urządzenia hydraulicznego – w każdym z nich zastosowano ten sam rodzaj „siły”. Prawidłowe funkcjonowanie tego układu oparte jest na ruchu cieczy wewnątrz urządzenia. Ruch wspomnianej substancji podyktowany jest przez pompę, a sama energia odbierana jest przez cylindry hydrauliczne lub siłowniki. Dzięki takiej budowie można przy niewielkim nakładzie siły, podnieść ciężar nawet kilkunastu ton! Nie należy zapominać również, że narzędzia hydrauliczne to urządzenia, przy których praca wymaga szczególnego skupienia i ostrożności z uwagi na ciężar ładunków, którymi urządzenia hydrauliczne mogą operować. Mała nieuwaga może doprowadzić do zwolnienia blokady i/lub nieplanowanego opuszczenia siłownika wraz z ciężarem. 

Jaki podnośnik hydrauliczny wybrać?

Wybór urządzenia tego typu powinien być poprzedzony analizą sytuacji w jakich docelowo miałby pracować. Rozpatrzyć należy przede wszystkim do jakich obciążeń miałby być przeznaczony, gdyż ze względu na udźwig – proponujemy już nawet kilkanaście różnych urządzeń, a pamiętać trzeba jeszcze o pozostałych czynnikach. Ważnym aspektem przed dokonaniem zakupu jest również sprawdzenie jak wiele jest wolnej przestrzeni na umieszczenie urządzenia w docelowym miejscu pracy. Biorąc pod uwagę różnorodne miejsca pracy i indywidualne potrzeby klienta – w naszej ofercie znajdują się zarówno urządzenia standardowe i niestandardowe, do których można zaliczyć np. siłowniki o niskiej budowie – przeznaczone do miejsc z ograniczonym polem wolnej przestrzeni pod i nad urządzeniem.

Do jakich prac można wykorzystać urządzenia hydrauliczne?

Poza najpopularniejszym typem urządzeń hydraulicznych omówionym w poprzednim akapicie, nie należy zapominać o pozostałych urządzeniach tego typu. W ofercie E-hak24 znajdują się również nieocenione podnośniki typu Żaba, które spotkać można w 99%-ach warsztatów samochodowych, zresztą zaraz obok żurawi warsztatowych. Ich ergonomiczny kształt, możliwość złożenia w celu zaoszczędzenia miejsca oraz znaczny udźwig to doskonałe urządzenia uzupełniające każdy warsztat samochodowy i niewielki zakład produkcyjny. Poza powyższymi urządzeniami, równie popularne są również stoły robocze nożycowe z hydraulicznym podnoszeniem, które pozwalają użytkownikowi regulować wysokość platformy roboczej ze znacznym ciężarem bez narażania na uraz jego kręgosłupa. Ostatnią grupą są prasy hydrauliczne, których szeroki zakres możliwości z pewnością znajdzie zastosowanie podczas wszelkich prac naprawczych, obsługowych oraz:
typowych pracach warsztatowych, czyli:
  • prostowaniu, wciskaniu, przepychaniu i gięciu, 
  • prasowaniu surowców wtórnych, 
  • obróbce plastycznej metali i nie tylko, 
  • wielu różnych pozostałych sektorach takich jak: leśnictwo, rzemieślnictwo, budownictwo czy też ogrodnictwo. 

Maszyny hydrauliczne od E-hak24

Wieloletnie doświadczenie i czas na rynku pozwoliły nam zdobyć odpowiednią wiedzę na temat tego sektora. Owocem tej wiedzy jest bardzo dobrze dopracowana i bogata oferta produktowa, w której można znaleźć nie tylko rozwiązania standardowe, ale również te specjalnie dopasowane do potrzeb użytkownika. Nasz zespół handlowców na co dzień mierzy się z indywidualnymi rozwiązaniami, co znacznie ułatwia wspólny proces doboru najodpowiedniejszego urządzenia nawet do najdziwniejszych prac. 
 
0
Lista
0
Koszyk