e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wciągniki do strefy EX

W ofercie Ehak24 znajdą Państwo również wciągniki łańcuchowe przeznaczone do pracy w strefach EX - zagrożonych wybuchem. Technologia urządzeń zapewnia bezpieczną pracę w obszarach gdzie występuje zagrożenie np. pyłami lub gazami łatwopalnymi. Dodatkowym aspektem zwiększającym ochronę przeciwwybuchową jest usunięcie potencjalnych źródeł zapłonu z konstrukcji oraz m.in. rzeczywiste monitorowanie temperatury urządzenia podczas użytkowania wciągników.  Wciągniki do strefy ATEX Wciągniki do strefy zagrożonej wybuchem to wciągniki zgodne z normami ATEX, które umożliwiają bezpieczne i skuteczne przemieszczanie materiałów w obszarz...
Wyświetlane 20 z 4 wyników
Wciągniki do strefy EX (4)

Wciągniki do strefy EX

W ofercie Ehak24 znajdą Państwo również wciągniki łańcuchowe przeznaczone do pracy w strefach EX - zagrożonych wybuchem. Technologia urządzeń zapewnia bezpieczną pracę w obszarach gdzie występuje zagrożenie np. pyłami lub gazami łatwopalnymi. Dodatkowym aspektem zwiększającym ochronę przeciwwybuchową jest usunięcie potencjalnych źródeł zapłonu z konstrukcji oraz m.in. rzeczywiste monitorowanie temperatury urządzenia podczas użytkowania wciągników. 

Wciągniki do strefy ATEX

Wciągniki do strefy zagrożonej wybuchem to wciągniki zgodne z normami ATEX, które umożliwiają bezpieczne i skuteczne przemieszczanie materiałów w obszarze zagrożenia. Strefy zagrożenia wybuchem to przestrzeń, w której występuje ryzyko wystąpienia atmosfery wybuchowej. Wciągnik łańcuchowy to urządzenie, które służy do podnoszenia i opuszczania ładunków, a wciągniki do strefy EX posiadają m.in. dodatkowe elementy zabezpieczające przed wydzielaniem iskier, które mogą spowodować wybuch. Bezpieczeństwo podczas prac w obszarach zagrożonych wybuchem ma priorytetowy charakter, dlatego też wciągniki przeznaczone do pracy w strefach zagrożenia cechuje wyjątkowa dokładność i odporność na niebezpieczne sytuacje. Wciągniki ATEX pozwalają na bezpieczne wykonywanie prac w strefach zagrożenia, zapewniając bezpieczeństwo pracy oraz kompleksową ochronę przed ryzykiem wybuchu.

0
Lista
0
Koszyk