e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Liny stalowe Łańcuch techniczny ogniwowy

Standardowe liny stalowe fi 6,3 do fi 28 W ofercie E-hak24 proponujemy Państwu liny stalowe o uniwersalnym zastosowaniu. Branże, w których najczęściej można się spotkać z wykorzystaniem lin stalowych, to przede wszystkim budownictwo, rolnictwo, przemysł stoczniowy i wiele innych gałęzi przemysłu. Szeroki zakres dostępnych wariantów produktu: od lin stalowych fi 6,3 do lin o średnicy 28mm, pozwala na ich odpowiedni dobór, adekwatny do docelowego zastosowania. Wszystkie dostępne w Ehak24 liny i zawiesia wykonane są z doskonałej jakości materiałów, co gwarantuje ich wysoką trwało...
Wyświetlane 20 z 15 wyników
Liny stalowe Łańcuch techniczny ogniwowy (15)

Liny stalowe Łańcuch techniczny ogniwowy

Standardowe liny stalowe fi 6,3 do fi 28

W ofercie E-hak24 proponujemy Państwu liny stalowe o uniwersalnym zastosowaniu. Branże, w których najczęściej można się spotkać z wykorzystaniem lin stalowych, to przede wszystkim budownictwo, rolnictwo, przemysł stoczniowy i wiele innych gałęzi przemysłu. Szeroki zakres dostępnych wariantów produktu: od lin stalowych fi 6,3 do lin o średnicy 28mm, pozwala na ich odpowiedni dobór, adekwatny do docelowego zastosowania. Wszystkie dostępne w Ehak24 liny i zawiesia wykonane są z doskonałej jakości materiałów, co gwarantuje ich wysoką trwałość i odporność na korozję oraz wydłuża czas eksploatacji. 
 

Łańcuchy techniczne ogniwowe w dobrej cenie

Elementem wyjątkowo często wykorzystywanym w przemyśle są łańcuchy zawiesiowe, nazywane również łańcuchami technicznymi. W tej kategorii proponujemy Państwu wszystkie najważniejsze warianty i najczęściej wykorzystywane na rynku średnice łańcuchów:
 • łańcuch techniczny 6mm o udźwigu 1,12t,
 • łańcuch techniczny 8mm o udźwigu 2t,
 • łańcuch techniczny 10mm o udźwigu 3,15t,
 • łańcuch techniczny 13mm o udźwigu 5,3t,
 • łańcuch techniczny 16mm o udźwigu 8t.
Wymienione warianty są oferowane w klasie 8, co oznacza, że ich wytrzymałość na rozciąganie wynosi 800 N/mm2. Każdy łańcuch techniczny wykonany jest zgodnie z europejską normą PN-EN 818-2, spełnia wymagania Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE oraz posiada Deklarację Zgodności CE.
 

Liny stalowe - rodzaje

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów lin stalowych:
 • z rdzeniem włókiennym (FC),
 • z rdzeniem naturalnym (NFC),
 • z włókien sizalowych (Ao),
 • z włókien syntetycznych (SFC).
Do najpopularniejszych należą liny z rdzeniem włókiennym, sizalowym oraz syntetycznym. Wszystkie z nich znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu Ehak24. Tanie liny stalowe wysokiej jakości, kompletne parametry techniczne, dowolna metoda transportu – to wszystko gwarantuje oferta lin stalowych i łańcuchów ogniwowych dostępna na platformie E-hak24, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą klienta.
 

Liny stalowe z rdzeniem włókiennym

Do wyboru proponujemy cztery rodzaje lin z rdzeniem włókiennym prawoskrętnych. Główną cechą, która je od siebie odróżnia jest ich konstrukcja. W sklepie E-hak24 dostępne są liny włókienne o średnicach od 2mm do aż 40mm. Każdy rodzaj posiada inne dostępne fi lin stalowych:
 • liny stalowe 6x7+Ao – średnice od 2 do 5 mm przy minimalnej i maksymalnej sile zrywającej mieszczącej się w przedziale od 2,6 do 16,3 [N/mm2],
 • liny stalowe 6x19+Ao – średnice od 3 do 24 mm przy minimalnej i maksymalnej sile zrywającej mieszczącej się w przedziale od 5,42 do 347 [N/mm2],
 • liny stalowe S6x19+Ao – średnice od 6 do 26 mm przy minimalnej i maksymalnej sile zrywającej mieszczącej się w przedziale od 23,3 do 437 [N/mm2],
 • liny stalowe WS6x36+Ao – średnice od 8 do 40 mm przy minimalnej i maksymalnej sile zrywającej mieszczącej się w przedziale od 41,4 do 1035 [N/mm2].
Klasa wytrzymałości dostępnych lin stalowych wynosi 1960  N/mm2. Każda z lin jest wykonana zgodnie z normą PN-EN 12385-4 lub PN-EN 12385-5 oraz dodatkowo spełnia wymagania Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE.
Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zakuć końce oraz zapewnić transport na szpulach – wszystko wedle indywidualnych potrzeb zamawiającego.
 

Liny stalowe zakute

Poza standardową ofertą lin stalowych, wykonujemy również liny zakute. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie wykonać dowolne zakończenie liny. Najczęściej spotykane liny mają zakończenie pętlowe lub są zakończone kauszą. Dzięki wieloletniej działalności, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej i wysoce zaawansowanej technologicznie hali przemysłowej, cały proces po zamówieniu przebiega szybko i sprawnie. Wszystko wykonujemy na miejscu, w naszej siedzibie we Wrocławiu.
 

Dobór liny stalowej

W celu właściwego wybrania konkretnej liny stalowej należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Przede wszystkim należy upewnić się jakie parametry powinna mieć lina:
 • średnica,
 • udźwig, 
 • rodzaj rdzenia,
 • typ zakończenia,
 • częstotliwość wykonywania przeglądów okresowych,
 • siła zrywająca.
Nie wszyscy wiedzą, jak dopasować linę do powyższych wymagań. Z pomocą przychodzą nasi fachowi doradcy, którzy z linami mają do czynienia na co dzień. Szybko i sprawnie doradzą, przyśpieszą proces zakupowy i w możliwie najniższym koszcie dostarczą towar do Państwa.
 
0
Lista
0
Koszyk