Wózki platformowe

Wózek platformowy ma wiele uniwersalnych funkcji, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu branżach. Idealnie nadaje się do przemieszczania różnych ładunków na niewielkie odległości. Kluczowym elementem konstrukcji wózka platformowego jest stalowa rama, na której przewozi się towary oraz burta z uchwytem, dzięki której można sterować wózkiem. Wózki platformowe świetnie sprawdzają się we wszelkich pracach transportowych na terenie zakładów przemysłowych, sklepów, magazynów, a także gospodarstw domowych. Część wózków tego typu ma możliwość zdemontowania burt. Wykorzystuje się to w...
Wyświetlane 20 z 79 wyników
Wózki platformowe (79)

Wózki platformowe

Wózek platformowy ma wiele uniwersalnych funkcji, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu branżach. Idealnie nadaje się do przemieszczania różnych ładunków na niewielkie odległości. Kluczowym elementem konstrukcji wózka platformowego jest stalowa rama, na której przewozi się towary oraz burta z uchwytem, dzięki której można sterować wózkiem.
Wózki platformowe świetnie sprawdzają się we wszelkich pracach transportowych na terenie zakładów przemysłowych, sklepów, magazynów, a także gospodarstw domowych. Część wózków tego typu ma możliwość zdemontowania burt. Wykorzystuje się to w przypadku przemieszczania ładunków ponadgabarytowych, które nie mieszczą się na platformie transportowej ograniczonej burtami. Szeroka oferta produktowa zapewnia użytkownikowi duży wybór konstrukcji i elementów wyposażenia wózków platformowych. Możliwości jest wiele, a z najważniejszych należy wymienić: 1 - 4 demontowalne bury i rodzaj ścianek (siatkowane, żebrowane oraz uchylne), materiał platformy roboczej (stalowe lub laminowane drewno), system podnoszenia platformy, rodzaj sterowania (ręczne lub elektryczne), elementy malowane proszkowo lub z wykonaniem galwanicznym oraz zestawy jezdne (koła stałe, obrotowe i z hamulcem) odpowiednie do powierzchni, po której wózek platformowy ma się poruszać.
W ofercie Ehak24 są wyłącznie wysokiej jakości urządzenia, odporne na działanie czynników zewnętrznych i pracę w trudnych warunkach. Kontakt z naszymi handlowcami pozwoli na wybór wózka najbardziej odpowiadającego indywidualnym preferencjom klienta.

0
Lista
0
Koszyk