e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wózki platformowe

Wykorzystywany w wielu branżach przemysłowych wózek platformowy jest narzędziem uniwersalnym, stanowiącym, obok wózków widłowych, uzupełnienie wyposażenia m.in. magazynów czy sklepów. Służą głównie do przewożenia drobnicy oraz towarów niezabezpieczonych, stając się poręcznym i niezbędnym w pracy narzędziem do transportowania towaru na krótkich odcinkach.  Wśród produktów oferowanych na e-hak24.pl znajdziecie Państwo szeroką gamę wózków platformowych: wózki platformowe ręczne oraz wózki platformowe elektryczne w różnych...
Wyświetlane 20 z 102 wyników
Wózki platformowe (102)

Wózki platformowe

Wykorzystywany w wielu branżach przemysłowych wózek platformowy jest narzędziem uniwersalnym, stanowiącym, obok wózków widłowych, uzupełnienie wyposażenia m.in. magazynów czy sklepów. Służą głównie do przewożenia drobnicy oraz towarów niezabezpieczonych, stając się poręcznym i niezbędnym w pracy narzędziem do transportowania towaru na krótkich odcinkach. 

Wśród produktów oferowanych na e-hak24.pl znajdziecie Państwo szeroką gamę wózków platformowych: wózki platformowe ręczne oraz wózki platformowe elektryczne w różnych odmianach: burtowe, nożycowe i podnośnikowe, które są wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu i us. 

Wózek platformowy ręczny i wózek akumulatorowy platformowy

Podstawę naszej oferty stanowią proste wózki platformowe ręczne jednoburtowedwuburtowetrzyburtowe oraz w pełni zabudowane o różnej konfiguracji ścian i zróżnicowanym udźwigu, dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Ich bazę stanowi solidna, stalowa konstrukcja, malowana estetycznie metodą proszkową, uzupełniona drewnianymi, stalowymi ścianami bocznymi albo stalową siatką. Średnica kół 200 mm gwarantuje łatwy transport nawet maksymalnie zapakowanego wózka platformowego.

Wersje wózków platformowych elektrycznych cechuje ogromna wytrzymałość materiałowa dzięki zastosowanym poliuretanowym kołom o wymiarach 150 × 48 mm oraz trzymilimetrowej stali chromowanej, z jakiej wykonana jest platforma. W zależności od modelu wózek platformowy elektryczny może być zasilany mocą 700 W oraz baterią 12 V 70 Ah. Oferowane urządzenia posiadają też wbudowane ładowarki, np. 24V/4A. Ten rodzaj wózków platformowych przeznaczony jest do specjalistycznych prac i zapewnia zdecydowanie większy komfort użytkowania.

Wózki platformowe podnośnikowe

W zakładach przemysłowych, sklepach czy magazynach wózki magazynowe platformowe podnośnikowe są urządzeniami specjalnego przeznaczenia. Dzięki elektrycznemu sterowaniu ułatwiają nie tylko transport towaru z miejsca na miejsce, ale również jego umieszczenie na wyższych półkach regałów. Wykonane ze stali nierdzewnej, doposażone w poliuretanowe kółka i chromowaną, stalową platformę o grubości 3 mm, stanowią niezawodne wyposażenie każdego magazynu, hali czy warsztatu. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, spełniają też rygorystyczne normy jakości. Nasze wózki platformowe nożycowe wyposażone są w praktyczne kółka, umożliwiające dwóm z nich obracanie się o 360 stopni, co znacznie ułatwia manewrowanie po zamkniętej przestrzeni. Dodatkowymi atutami są: ocynkowana platforma do ładowania oraz podwójne, stabilne nożyce podnośnikowe.

Niezawodne wózki magazynowe platformowe z burtami

W ofercie e-hak24.pl znajdziecie Państwo niezawodne, stalowe konstrukcje najlepszych pod względem jakości wózków platformowych z burtami. Ich uniwersalną budowę można dowolnie modyfikować, aby dopasować ją do potrzeb swojej działalności, choćby pod względem wielkości ładowanych na wózek transportowy pojemników lub kartonów. Ilość dostępnych modeli wózków platformowych w ofercie naszego sklepu pozwala na optymalne dopasowanie urządzenia do zakresu przewidzianych dla niego prac.

W każdym przypadku służymy Państwu pomocą w doborze odpowiedniego wyposażenia dla swojej firmy i dopasowaniu oferty do bardzo konkretnych potrzeb. 

0
Lista
0
Koszyk