e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wózki do beczek

Transport produktów na niewielkie odległości, związany z pracami magazynowymi lub produkcyjnymi powinien odbywać się przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn i sprzętów. W tym wypadku praca człowieka powinna zostać wsparta możliwościami, jakie dają poszczególne urządzenia. Często waga transportowanych materiałów uniemożliwia ich ręczne przeniesienie we wskazane miejsce. W tym celu warto użyć zgromadzonych w naszej ofercie wózków do beczek — stabilnych i pewnych rozwiązań.  Wózek do beczek — wybierz produkt o odpowiednim przystosowaniu  Wygodne transportowanie materiałów na plac...

Wózki do beczek

Transport produktów na niewielkie odległości, związany z pracami magazynowymi lub produkcyjnymi powinien odbywać się przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn i sprzętów. W tym wypadku praca człowieka powinna zostać wsparta możliwościami, jakie dają poszczególne urządzenia. Często waga transportowanych materiałów uniemożliwia ich ręczne przeniesienie we wskazane miejsce. W tym celu warto użyć zgromadzonych w naszej ofercie wózków do beczek — stabilnych i pewnych rozwiązań. 

Wózek do beczek — wybierz produkt o odpowiednim przystosowaniu 

Wygodne transportowanie materiałów na placu budowy, w halach magazynowych czy przemysłowych to jedno z ważniejszych zadań, które pozwala z jednej strony na swobodne przemieszczanie potrzebnych surowców, a z drugiej na znaczne zaoszczędzenie czasu w trakcie pracy. Zróżnicowany asortyment produktów dostępnych w naszym sklepie pozwala na właściwy dobór najlepszych rozwiązań. W zależności od potrzeb Państwa firmy można dobrać wymiary wózka do beczki, poziom udźwigu, jak również dopasować go do rodzaju przewożonego produktu. W naszej ofercie znajdą Państwo również podstawy i wózki do beczek 200 l i większych. Taki rodzaj produktów świetnie sprawdzi się na stacjach benzynowych, w hurtowniach i zakładach przemysłowych, wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się beczki metalowe do przechowywania i przewożenia cieczy. 

Z jakich materiałów powstają wózki do transportu beczek?

Stalowe beczki wypełnione dodatkowo cieczą to ciężkie produkty, które stanowią znaczne obciążenie w transporcie. Wózki do przewozu beczek zgromadzone w naszej ofercie to jakościowe produkty, których wysoki gatunek wynika zarówno z procesu produkcyjnego, jak i materiałów, z których powstają.

W jaki sposób przystosowane są wózki?

Surowce, z których powstają to bardzo często połączenie stali ze stalą szlachetną. To rozwiązanie gwarantuje trwałe i odporne na obciążenia produkty. Stabilną konstrukcję wózków do transportu beczek zapewniają także pneumatyczne gumowe koła. To one są również odpowiedzialne za łatwe przemieszczanie wózka po różnych powierzchniach. Koła w odpowiedni sposób amortyzują drgania, a co za tym idzie, wózek może poruszać się sprawnie i szybko po różnym gruncie. Różne konstrukcje wózków pozwalają na przewóz beczek w formie pionowej lub poziomej, w zależności od zapotrzebowania i możliwości transportowych wyposażenia beczki. Zgromadzone w naszej ofercie wózki transportowe to również gwarancja bezpieczeństwa użytkowników, którzy muszą z nimi na co dzień pracować. Produkty tworzone są zgodnie z zachowaniem ważnych dla zdrowia i życia pracowników parametrów. Transport ciężkich elementów nie należy do łatwych i lekkich procesów, dlatego warto postawić na taki rodzaj wózków, które pomogą w codziennej pracy

Ulepszamy nasze produkty zgodnie z oczekiwaniami klientów

Jeśli poszukują Państwo wózka do podnoszenia i przewożenia beczek skonstruowanego pod konkretne potrzeby Państwa przedsiębiorstwa, najprawdopodobniej w naszym asortymencie znajdzie się właśnie taki produkt. Śledzimy trendy i działamy zgodnie z najnowszymi technologiami. Obserwujemy działalność różnych branży i staramy się reagować na bieżąco, ulepszając oferowane przez nasz sklep wózki. Jeśli w naszej gotowej ofercie nie znaleźli Państwo odpowiednika dla swoich indywidualnych potrzeb, prosimy o kontakt i przedstawienie wymaganych parametrów. Wspólnie znajdziemy rozwiązania, a nasi specjaliści podejmą się stworzenia produktów, które sprawdzą się w Państwa firmie i będą funkcjonalne przez lata użytkowania. 
0
Lista
0
Koszyk