Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Uchwyty do szyn

Limit wyświetleń
Sortuj:
Transport szyn o różnych gabarytach może być znacznie łatwiejszy i szybszy dzięki zastosowaniu rozwiązań specjalistycznych. Jednym z nich są uchwyty do szyn, których szeroką gamę prezentujemy w naszym asortymencie.
 
Chwytaki do szyn opracowane zostały z myślą o prostym i bezpiecznym podnoszeniu, przenoszeniu oraz manipulowaniu w pozycji poziomej szynami o dowolnym przekroju. Współpracują z wszelkiego typu dźwignicami, a dzięki temu znajdują zastosowanie w załadunku szyn oraz ich montażu. Konstrukcja uchwytów do szyn opiera się na mechanizmie kleszczowym, a siła pochwytu jest dostosowana do masy podnoszonego ładunku. Mogą być stosowane pojedynczo, a w przypadku długich i giętkich odcinków szyn zaleca się stosowanie ich w parach.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo chwytaki do szyn różnego typu o udźwigu do 5 ton. Są łatwe i wygodne w obsłudze, a ich wykonanie jest zgodne z obowiązującymi przepisami.
Polski Techniczny Sklep Internetowy