e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Uchwyty brukarskie

Uchwyty kamieniarskie do zadań specjalnych Podczas budowy i remontów wykorzystuje się setki różnych materiałów. Część z nich można transportować bez problemu ręcznie, do innych warto użyć specjalistycznych maszyn, takich jak dźwignice. Urządzenia dają duże możliwości, ale muszą posiadać wyposażenie dostosowane do rodzaju przenoszonego ładunku. Do prac z elementami brukowymi i płytami polecamy uchwyty kamieniarskie. Dzięki nim transport kamienia przebiegnie znacznie s...
Wyświetlane 20 z 30 wyników
Uchwyty brukarskie (30)

Uchwyty brukarskie

Uchwyty kamieniarskie do zadań specjalnych

Podczas budowy i remontów wykorzystuje się setki różnych materiałów. Część z nich można transportować bez problemu ręcznie, do innych warto użyć specjalistycznych maszyn, takich jak dźwignice. Urządzenia dają duże możliwości, ale muszą posiadać wyposażenie dostosowane do rodzaju przenoszonego ładunku. Do prac z elementami brukowymi i płytami polecamy uchwyty kamieniarskie. Dzięki nim transport kamienia przebiegnie znacznie szybciej, a prace zyskują na wydajności. Przy okazji to bezpieczna metoda, stosowana powszechnie na placach budowy.
 

Najlepsze produkty od najlepszych producentów

Chwytaki są rozwiązaniem chętnie stosowanym w firmach, ponieważ mają duże możliwości. Nie wszystkie produkty będą jednak w stanie sprostać kryteriom stawianym przez najbardziej wymagających specjalistów. Chodzi oczywiście o jakość wykonania niektórych modeli dostępnych na rynku. Dlatego w naszym sklepie nie eksperymentujemy na tym polu, od początku stawiamy na uchwyty do płyt granitowych oraz uchwyty do płyt betonowych, stworzone przez topowych krajowych producentów. W naszych katalogach posiadamy wyjątkowe akcesoria, które z pełnym przekonaniem jesteśmy w stanie Państwu polecić. W sklepie ehak24.pl sprzedajemy chwytaki o wyjątkowych funkcjonalnościach, sprawdzonych przez wielu specjalistów. Z powodzeniem poradzą sobie z transportem ładunków o różnych gabarytach. Poza katalogowymi produktami oferujemy również usługę przeglądu, remontu oraz modernizacji uchwytów wszystkich typów. Jesteśmy w stanie wykonać to u klienta lub we własnej siedzibie we Wrocławiu.
 

Wytrzymałe chwytaki do transportu bruku

Na uchwyt do noszenia płyt granitowych w trakcie całego okresu eksploatacji czeka wiele trudnych prób. Będzie mierzył się z pracą w różnych warunkach, w tym nie zawsze korzystną pogodą. Zagrożenie dla chwytaka stanowią poza tym różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. O usterki nietrudno szczególnie w zakładach produkcyjnych lub na placu budowy. Uchwyt do kamienia szlifierskiego ze sklepu ehak24.pl dobrze poradzi sobie ze wspomnianymi zagrożeniami, ponieważ cechuje się bardzo wytrzymałą konstrukcją. Producent zadbał o precyzyjne wykonanie detali, dzięki czemu ich żywotność jest ponadprzeciętna. Przemyślana budowa akcesoriów sprzyja intensywnej eksploatacji chwytaków przez długi czas. To dobra inwestycja dla firmy oraz jej budżetu. 
 

Zgodne z normami bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo pracowników oraz przestrzeganie zasad BHP zajmuje wysokie miejsce na naszej liście priorytetów. Każdy uchwyt do płyt granitowych z naszego sklepu posiada niezbędne atesty oraz certyfikaty. Poza tym wszystkie chwytaki mają deklarację zgodności CE. Producent zadbał o optymalny stosunek zacisku do obciążenia, co w prostej linii przekłada się na pewny, silny chwyt, a więc ochronę ładunku oraz osób. W konkretnych modelach dla większego bezpieczeństwa wykorzystano zawiesie pasowe zamiast łańcuchowego, aby wykluczyć zakleszczenie cięgna. Zmniejsza to ryzyko wypadku. Uchwyty kamieniarskie polecamy zarówno do dużych firm, jak i małych przedsiębiorstw. Z nimi sprostanie normom BHP nie będzie tak trudnym zadaniem.
 

Budowa uchwytów do płyt granitowych

Każdy element chwytaków został dokładnie przemyślany, aby funkcjonalności produktów pozostawały jak najbardziej komfortowe. Uchwyt do płyt granitowych wyposażono w szczęki o wąskich ściankach. Ma to ułatwić składowanie i pobieranie płyt z pakietów w pozycji stojącej. Jednocześnie gumowe wyłogi poszczególnych elementów pozwalają chronić boczne płaszczyzny ładunku przed uszkodzeniem ich powierzchni. Na uznanie zasługuje poza tym wstępny zacisk sprężyny. To on skutecznie utrzymuje uchwyt na elemencie, zapobiegając niekontrolowanemu osunięciu. Tak wiele korzyści dostarcza chwytak do płyt granitowych, choć, co ciekawe, sam element ma stosunkowo mały ciężar własny. Poświadczeniem jakości produktów jest gwarancja udzielana na ich użytkowanie. 
 

Modele z opcją regulacji

Chwytaki wykorzystuje się do transportu rozmaitych materiałów m.in. płaskich płyt z betonu czy też kamienia. Nierzadko przenoszą także tworzywa, takie jak stal, beton lub drewno. Zakres produktów jest naprawdę spory, podobnie zresztą jak ich wymiary oraz masa. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, ceniących sobie akcesoria o uniwersalnym charakterze, oferujemy uchwyty z opcją regulacji. Wystarczy np. sięgnąć po specjalny adapter do płyt granitowych o szerokości 300-600 mm. Chwytaki dają również możliwość płynnego przestawienia punktu zawieszenia. Ze względu na elastyczne właściwości sprawdzą się podczas m.in. prac drogowych, brukarskich oraz ogrodowych. Znacznie ułatwią przenoszenie i układanie płytek. 
 

Kilkadziesiąt uchwytów do wyboru

Stawiamy na duży wybór produktów. Bez problemu znajdą Państwo uchwyt do noszenia płyt granitowych o wadze nieprzekraczającej kilkadziesiąt kilogramów. Sprawnie przebiegają również zakupy, których celem będzie chwytak o stalowej, ocynkowanej konstrukcji, radzący sobie z ładunkiem o masie nawet 1000 kg. Naszym atutem pozostaje dodatkowo doświadczenie. Ponad 30 lat w branży oraz systematycznie powiększana wiedza czynią z nas prawdziwych specjalistów. Chętnie doradzimy przy wyborze produktów, prezentując szczegółowe informacje o wszystkich chwytakach. Z naszą pomocą zamówią Państwo uchwyt do kamienia szlifierskiego w 100% spełniający oczekiwania. Zapraszamy do szybkich i bezpiecznych zakupów w sklepie ehak24.pl.
 
0
Lista
0
Koszyk