+48 519 367 121
Wózek wrn2 Wózek wrn2 Wózek wrn2

Wózki taczkowe

Limit wyświetleń
Sortuj:

Wózki taczkowe to jedne z najpopularniejszych modeli wózków magazynowych o uniwersalnym przeznaczeniu, stosowane do różnego typu ładunków. Są to wózki dwukołowe, które zajmują niewiele miejsca, a dzięki temu charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz mobilnością. Użytkowanie takich wózków nie wymaga dodatkowych uprawnień, jest bezpieczne i idealnie nadaje się do transportowania ładunków o niewielkich udźwigach po płaskich powierzchniach.
Wózki taczkowe przydają się w magazynach, hurtowniach, zakładach przemysłowych, a także w gospodarstwach domowych. Konstrukcja wózka każdorazowo dopasowywana jest do miejsca, w którym wózek dwukołowy ma być wykorzystywany. Możliwe są do wyboru różnego rodzaje ścianki (siatkowane lub rzadko/gęsto żebrowane), podesty ładunkowe różnych długości, składane lub nie. Wózki dwukołowe mogą być wykonane z aluminium, stali lub tworzyw sztucznych. Dzięki wielu dostępnych opcjach zestawów kołowych, możliwe jest użytkowanie wózków taczkowych na praktycznie wszystkich powierzchniach. Prosta obsługa, kompaktowość i łatwa wymiana zużytych elementów (koła) znacznie poprawiają użyteczność urządzenia.
Dwukołowe wózki taczkowe z naszej oferty to urządzenia o wysokiej jakości i trwałości. Proponujemy kompletny asortyment wózków taczkowych o różnym udźwigu i zastosowaniu, wyposażonych w różnego typu zestawy kołowe, dostosowane do określonego typu powierzchni. Kontakt z naszymi handlowcami pozwoli wybrać urządzenia, które będzie najodpowiedniejsze w docelowym miejscu pracy.

Polski Techniczny Sklep Internetowy