e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Wyciągarki samochodowe

Wyciągarka samochodowa to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pojazdów, które poruszają się po trudnym terenie. Dzięki niej można w szybki i przede wszystkim bezpieczny sposób wydostać pojazd z błota, piasku i grząskiego gruntu. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór wyciągarek samochodowych ręcznych i elektrycznych na hak. Poszczególne modele różnią się od siebie parametrami technicznymi oraz zastosowaniem. Montuje się je nie tylko w samochodach terenowych, ale również w pojazdach ratowniczych. Ich obecność podnosi bezpieczeństwo kierowcy, a także innych uczestników ruchu dzięki moż...
Wyświetlane 20 z 10 wyników
Wyciągarki samochodowe (10)

Wyciągarki samochodowe

Wyciągarka samochodowa to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pojazdów, które poruszają się po trudnym terenie. Dzięki niej można w szybki i przede wszystkim bezpieczny sposób wydostać pojazd z błota, piasku i grząskiego gruntu. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór wyciągarek samochodowych ręcznych i elektrycznych na hak. Poszczególne modele różnią się od siebie parametrami technicznymi oraz zastosowaniem. Montuje się je nie tylko w samochodach terenowych, ale również w pojazdach ratowniczych. Ich obecność podnosi bezpieczeństwo kierowcy, a także innych uczestników ruchu dzięki możliwości bezpiecznego wyciągania innych pojazdów z opresji.

Wyciągarka samochodowa elektryczna - bezpieczeństwo w każdym terenie

W tej kategorii oferujemy niezawodne i uniwersalne wciągarki samochodowe, przeznaczone do montażu w praktycznie każdym pojeździe. W zależności od preferencji oferujemy urządzenia z wytrzymałą linką stalową bądź lekką i elastyczną liną syntetyczną. Wszystkie wyciągarki samochodowe dostępne w naszym sklepie spełniają niezbędne normy europejskie oraz wymagane dyrektywy. Proponujemy Państwu bezawaryjne i łatwe w użyciu, elektryczne wyciągarki samochodowe, charakteryzujące się solidną konstrukcją i pełną odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. W zestawie, oprócz urządzenia, znajduje się lina, hak, niezbędne okablowanie, prowadnica, śruby montażowe, a także pilot przewodowy i bezprzewodowy. Montaż urządzenia jest prosty i intuicyjny. Wyciągarka elektryczna samochodowa jest dostępna w różnych wersjach maksymalnego uciągu, jednak wszystkie pracują z napięciem 12 V. Oprócz modeli przeznaczonych do montażu w zderzakach oferujemy także wyciągarki umożliwiające wciąganie ładunków do pojazdu (np. busa). Dzięki kompaktowym rozmiarom urządzenia tego typu można z powodzeniem zamontować na podłodze i bezpiecznie wciągać ładunki na pakę pojazdu, np. po rampie.

Niezawodna ręczna wyciągarka samochodowa

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo również solidnie wykonane, ręczne wciągarki samochodowe. Kompaktowe rozmiary w połączeniu ze stosunkowo niską wagą gwarantują mobilność i komfortowe użytkowanie. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów zapewnia bezawaryjne działanie nawet w trudnych warunkach. Oferujemy modele wyposażone w blokadę bezpieczeństwa, hak oraz długą linkę lub pas. Cały napęd jest realizowany poprzez korbę zakończoną ergonomicznym uchwytem. Dzięki niemu użytkownik może bezpiecznie i sprawnie przeciągać zaczepione ładunki. Ręczne wciągarki są wyposażone w niezwykle trwałe i odporne na zużycie, zespolone koła zębate. Urządzenia tego typu świetnie sprawdzą się w miejscach, w których nie ma dostępu do energii elektrycznej. Ponadto, są w pełni zabezpieczone przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Dzięki temu można je z powodzeniem wykorzystywać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jeżeli mają Państwo pytania związane z wyciągarkami lub innymi produktami dostępnymi w naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni eksperci z chęcią pomogą wybrać model dopasowany do konkretnych potrzeb.
 
0
Lista
0
Koszyk