+48 519 367 121
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
siatka siatka

Wyciągarki samochodowe

Limit wyświetleń
Sortuj:

Wciągarki samochodowe to urządzenia wchodzące w skład standardowego osprzętu pojazdów wielu typów. Najczęściej są wykonane ze stali i wyposażone w liny stalowe lub syntetyczne oraz inne elementy potrzebne do właściwego użytkowania. Wszystkie dostępne w Ehak24 wciągarki samochodowe spełniają odpowiednie normy europejskie oraz posiadają wymagane dyrektywy.
Wciągarki samochodowe są niezbędnym rozwiązaniem w przypadku poruszania się po nierównym, piaszczystym bądź grząskim gruncie. Konstrukcja urządzeń tego typu oraz mnogość modeli pozwala zamontować wciągarkę samochodową na każdym pojeździe do tego przeznaczonym. Najczęściej montowane są do samochodów terenowych lub ratowniczych, które często poruszają się po trudnym terenie. Pojazdy wyposażone we wciągarki samochodowe mogą same z nich korzystać bądź pomagać przy uwalnianiu innych pojazdów, które utknęły w różnego rodzaju podłożu. Poza standardowym przeznaczeniem dostępnych urządzeń, mamy w ofercie również wciągarki do łodzi oraz małych samolotów. Wyciągarki samochodowe idealnie sprawdzą się dla kierowców lubiących częste wyjazdy z góry, na mokradła lub po prostu off-road.
W ofercie Ehak24 dostępne są wciągarki samochodowe różnego typu oraz do różnych zastosowań. Urządzenia z naszego asortymentu prezentują szeroki zakres uciągu, czyli masy, jaką jest w stanie pociągnąć wyciągarka, a także różne typy napędów – ręczne i elektryczne. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz ich niezawodność i pomoc we właściwym wybraniu najodpowiedniejszego urządzenia dostosowanego do potrzeb klienta.

Polski Techniczny Sklep Internetowy