e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Suwnice bramowe 3t

Suwnice bramowe samojezdne, nazywane również wciągarkami bramowymi oraz bramkami warsztatowymi to jedno z podstawowych urządzeń znajdujących się na wyposażeniu warsztatów i zakładów przemysłowych. Proste w budowie i obsłudze mobilne suwnice bramowe świetnie sprawdzą się w obsłudze miejscowych czynności transportowych.  Mobilne suwnice bramowe – inaczej wciągarki bramowe czy suwnice warsztatowe – konstrukcyjnie stanowią mn...
Wyświetlane 20 z 3 wyników
Suwnice bramowe 3t (3)

Suwnice bramowe 3t

Suwnice bramowe samojezdne, nazywane również wciągarkami bramowymi oraz bramkami warsztatowymi to jedno z podstawowych urządzeń znajdujących się na wyposażeniu warsztatów i zakładów przemysłowych. Proste w budowie i obsłudze mobilne suwnice bramowe świetnie sprawdzą się w obsłudze miejscowych czynności transportowych. 
Mobilne suwnice bramowe – inaczej wciągarki bramowe czy suwnice warsztatowe – konstrukcyjnie stanowią mniejszą wersję klasycznych, pełnowymiarowych suwnic bramowych. Doskonale zastępują ich podstawową funkcjonalność, związaną a podnoszeniem ładunków, stając się urządzeniem niezbędnym w obsłudze pojedynczych stanowisk pracy.

Suwnica 3t – budowa

Pomiędzy klasyczną suwnicą bramową a suwnicą mobilną są dwie podstawowe różnice konstrukcyjne. Pierwszą z nich jest rozmiar, drugą – rodzaj i działanie układu jezdnego, na którym porusza się całe urządzenie. W dużych suwnicach są to koła przystosowane do przesuwania obciążonej maszyny wzdłuż dedykowanego torowiska, w przypadku małych mobilnych suwnic warsztatowych – koła, które umożliwiają przemieszczanie nieobciążonego urządzenia w różne miejsca hali, zależnie od aktualnych potrzeb. Oba urządzenia łączy jednak ich podstawowa funkcjonalność – zamontowany na poprzecznej belce wciągnik, który, wyposażony w okład jezdny, umożliwia podnoszenie ładunku o dużej masie oraz przemieszczanie go w poziomie. W przypadku wciągarek warsztatowych rozwiązanie to pozwala na swobodne podnoszenie ciężkich elementów i manipulowanie nimi w polu pracy.

Suwnica bramowa samojezdna 3t - funkcjonalność 

Mobilna suwnica 3t ma jedną główną przewagę nad klasyczną suwnicą. Jest stosunkowo nieduża oraz łatwa w demontażu i montażu. Cechy te dają jej elastyczność w zakresie miejsca pracy, pozwalającą na stosowanie w różnych sytuacjach wymagających miejscowego podniesienia ładunku.
Suwnica bramowa samojezdna 3t jest urządzeniem stosowanym najczęściej w warsztatach samochodowych czy kamieniarskich oraz w obsłudze pojedynczych stanowisk pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Świetnie sprawdza się w manipulowaniu ładunkami podczas ich dostarczaniu na maszyny, nadaje się również do obsługi prac hydraulicznych czy budowalnych. Wciągarka bramowa aluminiowa, uzupełniona we wciągnik ręczny to doskonałe wyposażenie ekip pracujących w terenie.

Mobilna suwnica bramowa w Ehak24.pl

Sklep internetowy Ehak24.pl oferuje szereg suwnic bramowych o różnych parametrach udźwigu, zakresu pracy czy wysokości podnoszenia. Doświadczona obsługa służ wsparciem technicznym zarówno podczas wyboru rozwiązania, jak i jego eksploatacji. 
0
Lista
0
Koszyk