Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-530 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl

Serwis:
Formularz zamówienia
serwis.utb@hak.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne https://e-hak24.pl/dzwignice/czescizamienne

Wciągniki łańcuchowe

Limit wyświetleń
Sortuj:
Dla jeszcze wygodniejszego i efektywniejszego prowadzenia prac warto wykorzystać wyciągarkę łańcuchową – to model przeznaczony w szczególności do podnoszenia i opuszczania ciężkich i dużych ładunków, w tym do kilku ton. Dzięki nim prowadzenie prac będzie również znacznie bardziej bezpieczne i wydajne.
 
Wyciągarki łańcuchowe dostępne w naszym asortymencie to wysokiej jakości sprzęt, który jest łatwy w obsłudze i serwisowaniu, a dzięki specjalnym antykorozyjnym zabezpieczeniom zachowuje trwałość na długi czas. Także we wciągnikach zastosowano zabezpieczenia przeciążeniowe. Prezentujemy modele o różnym udźwigu oraz prędkości podnoszenia, dlatego mogą dopasować je Państwo specjalnie do swojego zapotrzebowania. W ofercie znajdują się w szczególności wyciąg łańcuchowe elektryczne przejezdne ELS, ELD, ELH, ELF, ELH-230V oraz EFL-230V, w tym warianty jednobiegowe, dwubiegowe oraz z ręczną jazdą wózka. Na wciągniki udzielamy gwarancji.
Polski Techniczny Sklep Internetowy