e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Zawiesia pasowe 1t

Zawiesia pasowe 1t znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle ciężkim. Doskonale sprawdzają się w trakcie transportu ładunków szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto znajdują zastosowanie w przeładunku lżejszych elementów. Asortyment naszego sklepu obejmuje szeroki wybór zawiesi pasowych wykonanych z lekkich, elastycznych i jednocześnie bardzo wytrzymałych materiałów. Proponujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i komplety zawiesi oraz szeroki wybór akcesoriów, np. w postaci osłon. Zawiesie pasowe 1t – niska waga i wysoka wytrzymałość W tej sekcji oferujemy wysokiej jakości, certyfikow...
Wyświetlane 20 z 4 wyników
Zawiesia pasowe 1t (4)

Zawiesia pasowe 1t

Zawiesia pasowe 1t znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle ciężkim. Doskonale sprawdzają się w trakcie transportu ładunków szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto znajdują zastosowanie w przeładunku lżejszych elementów. Asortyment naszego sklepu obejmuje szeroki wybór zawiesi pasowych wykonanych z lekkich, elastycznych i jednocześnie bardzo wytrzymałych materiałów. Proponujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i komplety zawiesi oraz szeroki wybór akcesoriów, np. w postaci osłon.

Zawiesie pasowe 1t – niska waga i wysoka wytrzymałość

W tej sekcji oferujemy wysokiej jakości, certyfikowane zawiesia pasowe 1t wykonane m.in. z wytrzymałych taśm poliestrowych (PES). Pełna odporność na wilgoć, w połączeniu z zabezpieczeniem przed działaniem benzyny, kwasów, olejów i innych substancji używanych m.in. w ciężkim przemyśle, gwarantuje długą żywotność i niezawodność. Asortyment naszego sklepu obejmuje m.in. zawiesia pasowe 1t zakończone pętlami ZPU, których konstrukcja gwarantuje uniwersalne zastosowanie. Szeroki zakres temperatury roboczej wynoszący nawet od -40℃ do +100℃ sprawia, że zawiesia mogą być bezpiecznie użytkowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków o każdej porze roku. Dodatkowo skrajne temperatury nie mają wpływu na właściwości nośne zawiesi pasowych. Niska masa własna, duża nośność i dodatkowo wzmocnione pętle to najważniejsze zalety. Specjalna konstrukcja pętli sprawia, że miejsce, w którym zawiesie styka się z hakiem, a co za tym idzie jest najbardziej narażone na przetarcia, jest skutecznie zabezpieczone.

Zawiesie pasowe 1 tona – wysoki współczynnik bezpieczeństwa

Oferujemy wyłącznie certyfikowane, testowane w nowoczesnym laboratorium zawiesia pasowe 1 tona, zgodne z dyrektywą maszynową 2006 42 / WE. Zawiesia dostępne w tej kategorii wyróżniają się bardzo wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa wynoszącym 7:1. Wszystkie zawiesia dostępne w naszym sklepie są produkowane z zachowaniem najwyższych standardów i wytycznych europejskiej normy EN 1492-1.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące m.in. daty produkcji, udźwigu i długości zawiesia są umieszczone na wytrzymałej naszywce. Dzięki niej można dokładnie określić termin następnego przeglądu okresowego. Na szczególną uwagę zasługują osłony pasowe z zalewanymi osłonami wykonanymi z poliuretanu.

Zestawy zawiesi pasowych – sposób na oszczędności

Asortyment tej sekcji oprócz pojedynczych zawiesi pasowych obejmuje również zestawy zawierające 10, 20 lub 30 sztuk zawiesi o różnych długościach, np. 1m, 2m, 3m, 4m i 5m. Pakiety zawiesi pasowych są atrakcyjne cenowo i doskonale sprawdzą się w przypadku firm, które na co dzień intensywnie eksploatują dużą liczbę zawiesi. Zawiesie pasowe 1t 2m i modele w pozostałych wariantach długości idealnie nadają się do różnego rodzaju prac przeładunkowych (zwłaszcza do delikatnych ładunków).

Akcesoria do zawiesi pasowych dostępne w ofercie

Kolejną propozycją są wysokiej jakości akcesoria do zawiesi pasowych, których głównym zadaniem jest ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo dzięki akcesoriom zawiesia zachowują dłuższą żywotność. Na szczególną uwagę zasługują osłony wykonane z PCV, które stanowią skuteczne zabezpieczenie m.in. przed przetarciami. Trudnopalne właściwości dodatkowo podwyższają poziom bezpieczeństwa. Oferujemy również osłony poliuretanowe do zawiesi typu B2 i B4, osłony na rzep i szyte modele. 

Okresowe przeglądy zawiesi 1t

Oprócz sprzedaży zawiesi pasowych 1t oferujemy również profesjonalne przeglądy okresowe zawiesi, naprawy i certyfikacje wszystkich modeli. W zależności od potrzeb, usługi mogą być wykonane w siedzibie firmy lub w naszym oddziele. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

0
Lista
0
Koszyk