e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Uchwyty do zwojów drutu

Uchwyty do zwojów drutu W kategorii dźwignice i wyposażenie przygotowaliśmy setki produktów. Jednymi z nich są uchwyty do zwojów drutu. To kolejna propozycja dotycząca profesjonalnych akcesoriów dla firm oczekujących najwyższej jakości. Oferujemy części z deklaracjami zgodności CE, spełniające odpowiednie normy BHP. Stawiamy na konstrukcje, które zostały sprawdzone w praktycznych warunkach. Przy ich ocenie bazujemy na opinii specjalistów, którzy na co dzień działają z tego typu sprzętami. W katalogach umieściliśm...
Wyświetlane 20 z 3 wyników
Uchwyty do zwojów drutu (3)

Uchwyty do zwojów drutu

Uchwyty do zwojów drutu

W kategorii dźwignice i wyposażenie przygotowaliśmy setki produktów. Jednymi z nich są uchwyty do zwojów drutu. To kolejna propozycja dotycząca profesjonalnych akcesoriów dla firm oczekujących najwyższej jakości. Oferujemy części z deklaracjami zgodności CE, spełniające odpowiednie normy BHP. Stawiamy na konstrukcje, które zostały sprawdzone w praktycznych warunkach. Przy ich ocenie bazujemy na opinii specjalistów, którzy na co dzień działają z tego typu sprzętami. W katalogach umieściliśmy wytrzymałe wyposażenie, które sprawdzi się w trudnych warunkach oraz podczas intensywnej eksploatacji.
 

Idealny na budowę, do magazynów oraz firm transportowych

Chwytak do zwojów drutu to uchwyt specjalnego rodzaju. Został przystosowany do zadania zgodnego ze swoją nazwą. Można go łatwo zamontować na haku dźwignicy, gdzie po instalacji stabilnie spoczywa. Produkty zapewniają pewny chwyt ładunku o różnych gabarytach. Cechują się przy tym sporym udźwigiem. Z ich pomocą można przetransportować towar o masie nawet wielu ton. Uchwyty do zwojów drutu znajdują się na podstawowym wyposażeniu firm reprezentujących często skrajnie różne branże. Bez problemu można je spotkać zarówno na budowach, jak i magazynach, czy też portach przeładunkowych firm transportowych. Oferowane produkty posiadają szczęki o różnych zakresach np. 500-630 mm, co pozwala dostosować je do konkretnego rozmiaru towaru.  
 

Dlaczego jeszcze warto zamówić uchwyty od ehak24.pl?

Postawiliśmy na akcesoria maksymalnie przyjazne użytkownikowi. Wszystkie z nich charakteryzują się bardzo prostą obsługą i wysokim poziomem bezpieczeństwa podczas pracy. Duża funkcjonalność produktów nie odbija się negatywnie na bezpieczeństwie całej konstrukcji. Po założeniu, uchwyt do zwojów drutu jest stabilny i mocno trzyma ładunek, a więc minimalizuje ryzyko odczepienia się ładunku. Poszczególne modele różnią się od siebie nieco budową, każdy z nich możemy wykonać o indywidualnych wymiarach - zgodnych z oczekiwaniami klienta. Każdy jednak jest gotowy do użytkowania od razu po zainstalowaniu. Dzięki znacznej żywności uchwyty do zwojów drutu będą pracować wydajnie przez wiele lat. W naszym sklepie wyposażenie do dźwignic zamówią Państwo bez większego problemu. Zakupy można zrobić online, korzystając z intuicyjnego interfejsu. Stworzyliśmy bezpieczny system do finalizowania transakcji.
 

Doradzimy, jaki uchwyt będzie najlepszy dla Państwa firmy

Do dobrej jakości obsługi klientów przykładamy równie dużo uwagi, jak do wysokiego standardu sprzedawanych produktów. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom. Staramy się realizować dostawy w maksymalnie krótkim terminie. Poza tym zatroszczyliśmy się o atrakcyjną cenę uchwytów do zwojów drutu, jesteśmy pewni że zakup uchwytów naszej produkcji to inwestycja, która pomoże zwiększyć wydajność pracy w firmie. Klienci ehak24.pl mogą poza tym liczyć na profesjonalne doradztwo. Stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych pracowników. Potrafią odpowiedzieć na szczegółowe pytania dotyczące chwytaków (i nie tylko). Odkryją wszystkie sekrety związane z ich obsługą oraz konserwacją. Dzięki naszym specjalistom znalezienie odpowiedniego modelu będzie wyjątkowo łatwym zadaniem. Najlepszy uchwyt do zwojów drutu znajdą Państwo na ehak24.pl!
 
0
Lista
0
Koszyk