e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Sposoby płatności

W naszym sklepie internetowym oferujemy znane i sprawdzone metody płatności, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo zakupów. Poniżej przedstawiamy dostępne formy płatności: 
 • Płatność przy odbiorze osobistym w sklepie stacjonarnym
  Zamówienia odbierane w sklepie stacjonarnym można opłacić na miejscu gotówką lub karta płatniczą (terminal)
 • System szybkich płatności internetowych Przelewy24
  Dzięki współpracy z Przelewy24 oferujemy szybkie i bezpieczne płatności online, które pozwalają na natychmiastowe dokonanie wpłaty.
 • Płatność BLIKIEM (obsługiwane przez serwis Przelewy24)
  Kod BLIK to sześciocyfrowy numer generowany jednorazowo przez Twój bank, który służy do realizacji płatności za zamówienie.
 • Płatność za pobraniem (u kuriera)
  Możliwość zapłaty przy odbiorze bezpośrednio u kuriera, za dodatkową opłatą w wysokości 7,00 zł. Płatność ta jest pobierana przez firmę kurierską przy dostawie zamówień.
 • Przedpłata przelewem bankowym
  Możliwość opłacenia przedpłaty tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia wyślemy fakturę pro forma na podany adres e-mail. Zamówienie zostanie zrealizowane po odnotowaniu wpłaty.
 • Płatność kartą płatniczą
  Płatność kartą przez internet to łatwy sposób na opłacanie zamówień. Polega na podaniu danych takich jak numer karty, dane ważności oraz kod CVC/CVV. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze swoim bankiem.  W ehak24.pl akceptujemy płatność kartami MasterCard oraz VISA.
 
 
 
0
Lista
0
Koszyk