e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Maty i taśmy antypoślizgowe

Maty i taśmy antypoślizgowe są bezwzględnie niezastąpionym narzędziem w poprawie bezpieczeństwa, nie tylko w miejscu pracy, ale także w domach oraz przestrzeniach publicznych. Nasze maty skutecznie eliminują ryzyko poślizgnięć czy upadków, w wyniku wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz przemyślanej strukturze wykonania. To idealny i prosty środek, aby zadbać o komfort pracowników, klientów czy domowników w każdej przestrzeni – i to niskim kosztem. Tani i niezawodny sposób na bezpieczeństwo. Maty antypoślizgowe na podłogę to proste rozwiązanie, które skutecznie dba o bezpieczeństwo na różn...
Wyświetlane 20 z 19 wyników
Maty i taśmy antypoślizgowe (19)

Maty i taśmy antypoślizgowe

Maty i taśmy antypoślizgowe są bezwzględnie niezastąpionym narzędziem w poprawie bezpieczeństwa, nie tylko w miejscu pracy, ale także w domach oraz przestrzeniach publicznych. Nasze maty skutecznie eliminują ryzyko poślizgnięć czy upadków, w wyniku wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz przemyślanej strukturze wykonania. To idealny i prosty środek, aby zadbać o komfort pracowników, klientów czy domowników w każdej przestrzeni – i to niskim kosztem.

Tani i niezawodny sposób na bezpieczeństwo.

Maty antypoślizgowe na podłogę to proste rozwiązanie, które skutecznie dba o bezpieczeństwo na różnych rodzajach powierzchni. Stosowane w kuchniach, łazienkach, sklepach, restauracjach czy na tarasach, zapewniają doskonałą przyczepność nawet na mokrych i śliskich podłożach, dzięki czemu deszcz czy śnieg nie będą już paraliżowały pracy, zabawy czy zwyczajnego, codziennego funkcjonowania w komfortowych warunkach.

E-hak24 sprzedaje także maty antypoślizgowe przemysłowe, które cechuje wyjątkowa wytrzymałość i odporność na wszystkie warunki. Doskonale sprawdzają się one w halach produkcyjnych, magazynach i innych miejscach charakteryzujących się intensywnym, trwałym i codziennym ruchem. To niezwykłe trwałe rozwiązanie, zaprojektowane z myślą o pracy przemysłowej, które w szybki i tani sposób umożliwi zwiększenie produktywności każdego zakładu. Dedykowana mata antypoślizgowa świetnie sprawdzi się w warsztatach tokarskich i na stanowiskach montażowych.

W naszym asortymencie znajdują się także maty gumowe antypoślizgowe na metry. Możliwość dokładnego dostosowania długości zakupionego produktu umożliwia dopasowanie go do niemalże każdej przestrzeni, są więc bardzo elastycznym, uniwersalnym rozwiązaniem stosowanym także w pomieszczeniach o specyficznej i trudnej budowie.

Komfort użytkowania mat antyzmęczeniowych

Mata antyzmęczeniowa do pracy stojącej to niezawodne wsparcie dla osób pracujących w taki sposób przez dłuższy czas. Dzięki swojej konstrukcji zapewniają doskonałą amortyzację, co skutkuje zmniejszeniem efektów zmęczenia nóg, przynosząc ulgę i znacznie poprawiając komfort pracy. Absorpcja wstrząsów redukuje nacisk na stopy i kręgosłup użytkownika. Nasze maty antyzmęczeniowe przemysłowe to rozwiązanie dla prawdziwych profesjonalistów, którzy chcą zadbać nie tylko o bezpieczeństwo pracy, ale także o wygodę i zdrowie swoje lub swoich pracowników.

Maty antyzmęczeniowe będą także idealnym rozwiązaniem w dużych magazynach, zakładach – użyty materiał, w połączeniu ze starannie zaprojektowaną konstrukcją, dostosowuje się do naturalnego ruchu ciała, wpływając na zachowanie prawidłowej postawy użytkownika, zmniejszając przy tym obciążenie stawów podczas chodzenia. To niezbędnik w miejscach, w których pracownicy pokonują duże dystanse.

Szeroki wachlarz mat antypoślizgowych

E-hak24 posiada rozbudowany asortyment mat antypoślizgowych, które można każdorazowo spersonalizować. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy, posiadamy modele kratkowane, które bardzo przydają się do pracy z wiórami, czy też dużymi odłamkami. Modele z okrągłymi otworami będą idealnym towarzyszem w pracy z cieczami. W sprzedaży są także pełne maty, bez żadnych otworów, stanowiące pewne, mocne podłoże. Różnorakie tekstury mat antypoślizgowych sprawiają, że każdy użytkownik może dobrać rozwiązanie pod własne potrzeby, albo dostosować je do warunków pracy, noszonego obuwia. 

Oprócz rodzaju, oferujemy duży wybór mat antypoślizgowych z możliwością doboru koloru; nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostosować je do estetyki panującej w pomieszczeniu. Proponujemy zarówno rozwiązania minimalistyczne, czarne i estetyczne, jak też takie, które rzucają się w oczy – dla wyznaczenia bezpiecznych ścieżek, miejsc pracy czy postojów. Żółte czy czerwone barwy od razu przykują wzrok. Personalizacji podlegają także krawędzie mat, które występują w różnych długościach, szerokościach, a nawet użytych wzorach – dopasowanych odpowiednio do umieszczenia na konkretnym podłożu.

0
Lista
0
Koszyk