e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Żurawie warsztatowe obrotowe

Warsztatowe żurawie obrotowe to urządzenia dźwigowe umożliwiające bezwysiłkowe podnoszenie, opuszczanie i przenoszenie ciężkich ładunków. Żurawie tego typu doskonale sprawdzają się w halach produkcyjnych, fabrykach, magazynach, montażowniach, hurtowniach, serwisach, halach przeładunkowych i warsztatach. Żurawie warsztatowe występują w wariantach pełnoobrotowych i niepełnoobrotowych, dzięki czemu zakres pracy urządzenia można dopasować do konkretnego stanowiska roboczego. Żurawik warsztatowy obrotowy Warsztatowe żurawie obrotowe w ofercie sklepu e-hak24.pl to solidne, wytrzyma...
Wyświetlane 20 z 19 wyników
Żurawie warsztatowe obrotowe (19)

Żurawie warsztatowe obrotowe

Warsztatowe żurawie obrotowe to urządzenia dźwigowe umożliwiające bezwysiłkowe podnoszenie, opuszczanie i przenoszenie ciężkich ładunków. Żurawie tego typu doskonale sprawdzają się w halach produkcyjnych, fabrykach, magazynach, montażowniach, hurtowniach, serwisach, halach przeładunkowych i warsztatach. Żurawie warsztatowe występują w wariantach pełnoobrotowych i niepełnoobrotowych, dzięki czemu zakres pracy urządzenia można dopasować do konkretnego stanowiska roboczego.

Żurawik warsztatowy obrotowy

Warsztatowe żurawie obrotowe w ofercie sklepu e-hak24.pl to solidne, wytrzymałe i sztywne konstrukcje, doskonale przystosowane do ciężkich ładunków. Żurawie warsztatowe wyróżniają się prostą i intuicyjną obsługą. Ich konstrukcja umożliwia montaż nawet na niewielkiej powierzchni. Wybrane modele są przystosowane zarówno do montażu do fundamentu, jak i do ściany. Mogą być bezpiecznie wykorzystywane nie tylko wewnątrz, ale też na zewnątrz pomieszczenia. Wysokiej klasy powłoka lakiernicza lub opcjonalne wykończenie warstwą ocynku stanowi skuteczne zabezpieczenie przed korozją.

Żuraw warsztatowy obrotowy

W tej kategorii oferujemy żurawie warsztatowe przeznaczone do bezpiecznego podnoszenia, opuszczania i transportu ładunków o masie nawet 10000 kg. Z kolei wysięg żurawia zawiera się w zakresie od 2 m do nawet 12 m. Maksymalna wysokość podnoszenia, w zależności od wybranego wariantu, wynosi od 1 m do 15 m. Żurawie warsztatowe obrotowe występują w różnych wersjach kąta obrotu, od 90, poprzez 180, 270, aż po 360 stopni. 

Dostępne są zarówno żurawie warsztatowe z obrotem ręcznym, jak i elektrycznym. 

Żurawie warsztatowe obrotowe słupowe dostępne w naszej ofercie

Asortyment naszego sklepu obejmuje solidne i niezawodne żurawie warsztatowe obrotowe, których opcjonalne wyposażenie to wózek jezdny, wciągnik łańcuchowy lub elektryczny. Oferujemy także żurawie obrotowe słupowe przegubowe, wyposażone w mechanizm przegubowy, gwarantujący komfortową i przede wszystkim bezpieczną pracę.

Żurawie warsztatowe obrotowe (pełnoobrotowe i niepełnoobrotowe) mogą być mocowane do posadzki za pośrednictwem płyty pośredniej lub bezpośrednio do odpowiednio wytrzymałego fundamentu.

Żurawie przyścienne obrotowe

Kolejną propozycją są żurawie przyścienne obrotowe występujące w trzech wariantach. Pierwszy z nich to żuraw z obrotem ręcznym. Drugi wariant jest wyposażony w elektryczny mechanizm obrotu zapewniający bezwysiłkową pracę. Ostatnim wariantem są żurawie przyścienne obrotowe przegubowe. Stalowa konstrukcja gwarantuje stabilność, niezawodność i duży udźwig, w porównaniu do stosunkowo niskiej masy własnej.

W razie pytań dotyczących żurawi warsztatowych obrotowych, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Doświadczeni doradcy z chęcią pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia dźwigowego, dopasowanego do konkretnego stanowiska pracy.

0
Lista
0
Koszyk