e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Części do suwnic i żurawi

Kompletny system zasilających wózków kablowych Polecamy przede wszystkim pełną gamę urządzeń związanych z zasilaniem do suwnic. Są wśród nich części układów elektrycznych oraz wszelkiego rodzaju kable do suwnic tworzące tzw. „firanki kablowe”. Odrębną ofertę stanowią produkty będące wyposażeniem urządzeń transportu bliskiego. Wśród nich można wyróżnić takie jak: zblocza,
Wyświetlane 20 z 177 wyników
Części do suwnic i żurawi (177)

Części do suwnic i żurawi

Kompletny system zasilających wózków kablowych

Polecamy przede wszystkim pełną gamę urządzeń związanych z zasilaniem do suwnic. Są wśród nich części układów elektrycznych oraz wszelkiego rodzaju kable do suwnic tworzące tzw. „firanki kablowe”. Odrębną ofertę stanowią produkty będące wyposażeniem urządzeń transportu bliskiego. Wśród nich można wyróżnić takie jak: zblocza, haki, rotatory, sygnalizatory itp.
 

Sterowanie urządzeń dźwignicowych – zdalne i kablowe

W ofercie E-hak24 posiadamy wszystkie możliwe typy sterowania wózków, wciągników i innych urządzeń dźwignicowych. W zależności od potrzeb klienta – proponujemy kasety sterownicze połączone przewodem o różnej długości (przewody sterownicze od od metra do nawet kilkunastu metrów długości) oraz sterowanie radiowe, odbywające się za pomocą specjalnych paneli połączonych zdalnie z urządzeniem dźwignicowym. Te z kolei pozwalają na sterowanie na znacznie większych odległościach, minusem jest w tym przypadku konieczność zasilania kasety za pomocą baterii lub zasilacza. 
 

Jakie akcesoria powinny posiadać żurawie, wciągarki i suwnice?

W naszej ofercie znajdą Państwo części do suwnic (przewody do suwnic, kable suwnicowe, zasilanie do suwnic), żurawi warsztatowych oraz wciągarek bramowych. Nasz asortyment to sprzęt o szerokim zakresie parametrów, dostosowany do suwnic bramowych, natorowych suwnic przemysłowych i warsztatowych oraz wszystkich typów żurawików i bramek warsztatowych. Wszystkie wymienione urządzenia można również wyposażyć w akcesoria elektryczny takie jak: sygnalizatory, łączniki krańcowe, ograniczniki podnoszenia, bębny kablowe, styczniki i falowniki, lub inne komponenty niezbędne do korzystania z urządzeń dźwignicowych tego typu.
 
Naszą specjalizacją jest wyposażenie do suwnic wspomagające transport ładunków o różnych gabarytach – zblocza linowe, haki trzonowe, liny stalowe i łańcuchy do różnych udźwigów, zawiesia linowe, łańcuchowe i pasowe, trawersy, a także inny osprzęt zwiększający możliwości transportowe w zakładach produkcyjnych, magazynach i warsztatach. 
0
Lista
0
Koszyk