e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Zestawy modułowe, zestawy naścienne

W jakich sektorach wykorzystywane są ścienne zestawy pojemników? Zestawy modułowe naścienne z pojemnikami są wykorzystywane w różnych sektorach, w których istnieje potrzeba przechowywania i organizacji różnych przedmiotów. Jednymi z najpopularniejszych, w których można je znaleźć są:  przemysł produkcyjny – pojemniki plastikowe modułowe są szeroko wykorzystywane w sektorze przemysłowym do przechowywania i organizacji narzędzi, części i akcesoriów lub innych mały...
Wyświetlane 20 z 8 wyników
Zestawy modułowe, zestawy naścienne (8)

Zestawy modułowe, zestawy naścienne

W jakich sektorach wykorzystywane są ścienne zestawy pojemników?

Zestawy modułowe naścienne z pojemnikami są wykorzystywane w różnych sektorach, w których istnieje potrzeba przechowywania i organizacji różnych przedmiotów. Jednymi z najpopularniejszych, w których można je znaleźć są: 
 • przemysł produkcyjny – pojemniki plastikowe modułowe są szeroko wykorzystywane w sektorze przemysłowym do przechowywania i organizacji narzędzi, części i akcesoriów lub innych małych przedmiotów używanych do codziennej pracy, 
 • sektor logistyczno-magazynowy - w magazynach i centrach logistycznych bardzo często można zauważyć pojemniki uchylne w regałach naściennych lub pojemniki z szufladami, są one używane do składowania i sortowania różnych towarów; dzięki nim możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz łatwe znalezienie i pobranie potrzebnych przedmiotów, 
 • warsztaty domowe i niewielkie firmy usługowe - w pracowniach artystycznych, warsztatach hobbystycznych czy domowych garażach pojemniki warsztatowe naścienne są używane do przechowywania narzędzi, przyborów, akcesoriów i innych drobnych elementów; znacznie pomagają utrzymać porządek i zapewniają szybki dostęp do konkretnego elementu, 
Ogólnie mówiąc pojemniki modułowe naścienne znajdują zastosowanie w wielu różnych sektorach, gdzie istnieje potrzeba składowania, organizacji i łatwego dostępu do mniejszych przedmiotów. 

Jak wybrać odpowiedni zestaw plastikowych pojemników?

Zakup konkretnego zestawu pojemników powinien być poprzedzony krótką analizą kilku czynników, która jasno wykaże, który zestaw pojemników zabierze najmniej cennego miejsca magazynowego, a jednocześnie zmieści wszystkie niezbędne części, które docelowo mają trafić do pojemników. W tym celu warto wcześniej określić następujące elementy: 
 • Jaki rozmiar i pojemność pojemnika wybrać? 
 • Z jakiego materiału są wykonane pojemniki? (plastikowe pojemniki nie są w stanie udźwignąć tyle co metalowe), 
 • Jakiego typu pojemniki są potrzebne: czy z przegródkami, klapką, uchwytami do przenoszenia lub innymi dodatkowymi akcesoriami?
 • Jaki kolor pojemników wybrać? (taki aby ułatwić orientację i szybki dostęp do danej grupy przedmiotów wewnątrz)
 • Jaki budżet jest przygotowany na inwestycję? 
Na koniec, jeszcze przed dokonaniem ostatecznego wyboru, warto także skontaktować się z naszym działem sprzedażowym i zadać wszystkie nurtujące pytania na temat konkretnych modeli pojemników naściennych, aby uzyskać dodatkowe informacje i wskazówki, a wybór konkretnego modelu był w pełni słuszny i przemyślany. 

Szuflady magazynowe – dodatkowa opcja na doposażenie miejsca pracy

Wykorzystanie szuflad modułowych jako wyposażenie magazynu, hali przemysłowej lub warsztatu domowego daje bardzo wymierne korzyści, można spośród wielu wymienić kilka z nich: 
Znacznie łatwiejsza organizacja i porządek - pojemnikowe szuflady modułowe pomagają w utrzymaniu porządku i organizacji w magazynie, 
 • optymalne wykorzystanie przestrzeni - szuflady magazynowe z pojemnikami umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Dzięki ich stosowaniu można zmaksymalizować wykorzystanie pionowej przestrzeni magazynowej, co jest szczególnie istotne w przypadku ograniczonej powierzchni magazynowej, 
 • łatwy dostęp - pojemniki magazynowe w postaci szuflad pozwalają na łatwy i szybki dostęp do przechowywanych przedmiotów, co ułatwia zarządzanie zapasami i przyspiesza proces pobierania potrzebnych materiałów.
 • ochrona przed uszkodzeniami - pojemnikowe szuflady magazynowe chronią przechowywane przedmioty przed uszkodzeniami. Solidne i odporne na warunki atmosferyczne pojemniki zapewniają ochronę przed wstrząsami i innymi czynnikami, które mogą wpływać na jakość i trwałość materiałów.
 • łatwość w zarządzaniu zapasami - dzięki pojemnikom umieszczonym w szufladach magazynowych można łatwo śledzić i zarządzać(nadzorować) stanami zapasowymi. Przejrzyste etykiety i identyfikatory ułatwiają monitorowanie ilości oraz szybkie i precyzyjne pobieranie potrzebnych materiałów. 
Na koniec krótko podsumujemy mnogość korzyści dla użytkownika szuflad magazynowych: Szuflady modułowe zapewniają lepszą organizację, optymalne wykorzystanie przestrzeni, łatwość dostępu i ochronę przed uszkodzeniami, co przyczynia się do efektywnego zarządzania magazynem i przepływu materiałów.
 
Sprawdź również:
0
Lista
0
Koszyk