e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Drzewołazy

Drzewołazy to ogólna nazwa osprzętu umożliwiającego bezpieczne wchodzenie na drzewa w celu wykonania różnego rodzaju prac związanych m.in. z wycinką. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo kompletne zestawy, które są niezbędne dla osób wykonujących prace arborystyczne. Drzewołazy charakteryzują się specjalnie zaprojektowaną konstrukcją, zapewniającą maksymalny komfort użytkowania. Są w pełni  kompatybilne z pozostałymi elementami osprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości. Proponujemy wyłącznie najwyższej klasy drzewołazy wykonane z wysokogatunkowych materi...
Wyświetlane 20 z 17 wyników
Drzewołazy (17)

Drzewołazy

Drzewołazy to ogólna nazwa osprzętu umożliwiającego bezpieczne wchodzenie na drzewa w celu wykonania różnego rodzaju prac związanych m.in. z wycinką. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo kompletne zestawy, które są niezbędne dla osób wykonujących prace arborystyczne. Drzewołazy charakteryzują się specjalnie zaprojektowaną konstrukcją, zapewniającą maksymalny komfort użytkowania. Są w pełni  kompatybilne z pozostałymi elementami osprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości. Proponujemy wyłącznie najwyższej klasy drzewołazy wykonane z wysokogatunkowych materiałów gwarantujących długą żywotność, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji sprzętu.
 

Drzewołazy - najważniejsze informacje techniczne

 
W naszym sklepie znajdą Państwo drzewołazy arborystyczne występujące w kilku różnych wersjach, dzięki czemu każdy może indywidualnie dopasować konkretny model do swoich preferencji. Jakie opcje są dostępne?
 
Oferujemy m.in. drzewołazy stalowe z regulowaną wysokością, wyposażone w dwa wymienne kolce o zróżnicowanej długości. Te elementy są wykonane z wytrzymałej stali, która została dodatkowo utwardzona w termicznym procesie obróbki.. W skład zestawu wchodzi także osłona, długi pasek mocujący, zespół paska dolnego oraz poducha wykonana z miękkich materiałów. Jej wysokość można regulować w szerokim zakresie. Sklep ehak24.pl oferuje także drzewołazy wykonane z aluminium, charakteryzujące się uniwersalnym rozmiarem oraz stosunkowo lekką i wytrzymałą konstrukcją.
 
Dodatkowo oferujemy drzewołazy z dodatkową blachą usztywniającą, zarówno w wersji stalowej, jak i aluminiowej. Wszystkie modele mają deklarację zgodności CE, dzięki czemu mają Państwo pewność, że otrzymają produkt spełniający nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Szeroki wybór akcesoriów

Oprócz drzewołazów proponujemy także szeroki wybór akcesoriów, takich jak lekkie i wytrzymałe torby przeznaczone do bezpiecznego przechowywania oraz transportowania drzewołazów.
 
W tej kategorii znajdą Państwo m.in. zestaw kolców ze śrubami montażowymi. Oferujemy zarówno wersje krótkie, jak i długie. Kolce są wytrzymałe i łatwo wbijają się nawet w twarde drzewa. Utwardzona stal nie ulega ścieraniu i odkształceniom. Jest również w pełni  odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. W przypadku zgubienia lub uszkodzenia zespołu paska dolnego można bez problemu zakupić nowy, w pełni kompatybilny z drzewołazami. Oczywiście w naszym asortymencie można również znaleźć krótki pasek do drzewołazów, koło zaczepowe, usztywnioną i miękką poduchę łydkową oraz nasuwkę.
 
Na wszystkie elementy jest udzielana gwarancja producenta. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące drzewołazów lub innych produktów, zachęcamy do kontaktu. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Nasi eksperci chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Prowadzimy sprzedaż drzewołazów i akcesoriów produkowanych wyłącznie przez sprawdzonych  producentów. Zapewniamy pełną dostępność oferowanych drzewołazów w przystępnych cenach..
0
Lista
0
Koszyk