+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
+48 538 629 233
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
przeglady promocja

Dodatkowy osprzęt

Limit wyświetleń
Sortuj:
Ostroga
Nr art. DD1579
na zapytanie
Dociskacz
Nr art. DD1576
na zapytanie
Pazur dociskowy
Nr art. DD1574
na zapytanie

Dodatkowy wyposażenie wózków widłowych

Wózki widłowe to urządzenia o szerokim zastosowaniu. Poza standardowym wyposażeniem w postaci wideł istnieje szereg urządzeń technicznych, pozwalających na ich dodatkowe wykorzystanie przy transporcie niestandardowych ładunków, nie przystosowanych do przemieszczania z użyciem standardowych rozwiązań. Platforma Sprzedażowa Ehak24 oferuje szereg osprzętu do wózków widłowych.
 

Osprzęt na karetkę do widlaka

Jedną z możliwości montażowych dodatkowego osprzętu jest wykorzystanie karetki widlaka. Na niej mocowane są różnego rodzaju urządzenia, takie jak np. pazury dociskowe, dociskacze, karetki przesuwne lub trzpienie. W przypadku tych pierwszych można bezpiecznej przemieszczać ładunek o małej stabilności – dodatkowy osprzęt na widlaki ogranicza ruchy ładunku, przytrzymywanego dociskaczem lub pazurem dociskowym (np. w przypadku transportowania kłód drewna). Dzięki karetce przesuwnej również można precyzyjniej ułożyć transportowany ładunek. Urządzeniem, które najbardziej zwiększa zakres użyteczności jest trzpień montowany na płycie czołowej. Pozwala on na transport wszelkich materiałów zrolowanych (np. dywany, wykładziny, materiały w kręgach, takie jak druty, blachy, zwoje).
 

Specjalne rozwiązania techniczne

W ofercie Ehak24 dostępne są wszystkie z wymienionych osprzętów do wózków widłowych. Poza standardową ofertą jesteśmy w stanie wykonać urządzenia o niestandardowych wymiarach - dopasowane do potrzeb użytkownika i docelowego przeznaczenie wózka widłowego. Każdy z nich jest prosty w montażu i obsłudze oraz znacznie zwiększa dotychczasowe możliwości widlaków. Nasi handlowcy są w stanie szybko i sprawnie doradzić w kwestii wyboru odpowiedniego osprzętu do wózków widłowych, dopasowanego do indywidualnych preferencji klienta.
Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy