+48 519 367 121
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
części zamienne części zamienne części zamienne

Dodatkowy osprzęt

Limit wyświetleń
Sortuj:

Wózki widłowe to urządzenia o szerokim zastosowaniu. Poza standardowym wyposażeniem w postaci wideł istnieje szereg urządzeń technicznych, pozwalających na ich dodatkowe wykorzystanie przy transporcie niestandardowych ładunków, nie przystosowanych do przemieszczania z użyciem standardowych rozwiązań. Platforma Sprzedażowa Ehak24 oferuje szereg osprzętu do osprzęt do wózków widłowych.
Jedną z możliwości montażowych dodatkowego osprzętu jest wykorzystanie karetki widlaka. Na niej mocowane są różnego rodzaju urządzenia, takie jak np. pazury dociskowe, dociskacze, karetki przesuwne lub trzpienie. W przypadku tych pierwszych można bezpiecznej przemieszczać ładunek o małej stabilności – dodatkowy osprzęt na widlaki ogranicza ruchy ładunku, przytrzymywanego dociskaczem lub pazurem dociskowym (np. w przypadku transportowania kłód drewna). Dzięki karetce przesuwnej również można precyzyjniej ułożyć transportowany ładunek. Urządzeniem, które najbardziej zwiększa zakres użyteczności jest trzpień montowany na płycie czołowej. Pozwala on na transport wszelkich materiałów zrolowanych (np. dywany, wykładziny, materiały w kręgach, takie jak druty, blachy, zwoje).
W ofercie Ehak24 dostępne są wszystkie z wymienionych osprzętów do wózków widłowych. Każdy z nich jest prosty w montażu i obsłudze oraz znacznie zwiększa dotychczasowe możliwości widlaków. Nasi handlowcy są w stanie szybko i sprawnie doradzić w kwestii wyboru odpowiedniego osprzętu do wózków widłowych, dopasowanego do indywidualnych preferencji klienta.

Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy