e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych
e-hak24.pl - producent zawiesi pasowych, wężowych i łańcuchowych

Karetka do wózka widłowego

Dodatkowe wyposażenie wózków widłowych Wózki widłowe to urządzenia o szerokim zastosowaniu. Poza standardowym wyposażeniem w postaci wideł istnieje szereg urządzeń technicznych, pozwalających na ich dodatkowe wykorzystanie przy transporcie niestandardowych ładunków, nie przystosowanych do przemieszczania z użyciem standardowych rozwiązań. Platforma Sprzedażowa Ehak24 oferuje szereg osprzętu do wózków widłowych.  ...
Wyświetlane 20 z 3 wyników
Karetka do wózka widłowego (3)

Karetka do wózka widłowego

Dodatkowe wyposażenie wózków widłowych

Wózki widłowe to urządzenia o szerokim zastosowaniu. Poza standardowym wyposażeniem w postaci wideł istnieje szereg urządzeń technicznych, pozwalających na ich dodatkowe wykorzystanie przy transporcie niestandardowych ładunków, nie przystosowanych do przemieszczania z użyciem standardowych rozwiązań. Platforma Sprzedażowa Ehak24 oferuje szereg osprzętu do wózków widłowych.
 

Osprzęt na karetkę do widlaka

Jedną z możliwości montażowych dodatkowego osprzętu jest wykorzystanie karetki widlaka. Na niej mocowane są różnego rodzaju urządzenia, takie jak np. pazury dociskowe, dociskacze, karetki przesuwne lub trzpienie. W przypadku tych pierwszych można bezpiecznej przemieszczać ładunek o małej stabilności – dodatkowy osprzęt na widlaki ogranicza ruchy ładunku, przytrzymywanego dociskaczem lub pazurem dociskowym (np. w przypadku transportowania kłód drewna). Dzięki karetce przesuwnej również można precyzyjniej ułożyć transportowany ładunek. Urządzeniem, które najbardziej zwiększa zakres użyteczności jest trzpień montowany na płycie czołowej. Pozwala on na transport wszelkich materiałów zrolowanych (np. dywany, wykładziny, materiały w kręgach, takie jak druty, blachy, zwoje).
 

Specjalne rozwiązania techniczne

W ofercie Ehak24 dostępne są wszystkie z wymienionych osprzętów do wózków widłowych. Poza standardową ofertą jesteśmy w stanie wykonać urządzenia o niestandardowych wymiarach - dopasowane do potrzeb użytkownika i docelowego przeznaczenie wózka widłowego. Każdy z nich jest prosty w montażu i obsłudze oraz znacznie zwiększa dotychczasowe możliwości widlaków. Nasi handlowcy są w stanie szybko i sprawnie doradzić w kwestii wyboru odpowiedniego osprzętu do wózków widłowych, dopasowanego do indywidualnych preferencji klienta.
0
Lista
0
Koszyk