+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
+48 538 629 233
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
przeglady promocja

Wagi hakowe Wagi dźwigowe Wagi pomostowe Wagi paletowe

Polecamy szeroki wybór urządzeń używanych do pomiaru ciężaru ładunków wielkomasowych oraz wielkogabarytowych, czyli dostosowane do różnych potrzeb wagi magazynowe: waga dźwigowa, waga hakowa, waga magazynowa, waga suwnicowa. W naszym asortymencie wag hakowych znajdą Państwo produkty dostosowane do różnych potrzeb. 

Wagi przemysłowe wszystkich typów

Oferujemy wagi dźwigowe do pracy wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń, zasilane akumulatorowo, z szerokim zakresem różnych trybów ważenia, wyposażone w czytelne wyświetlacze LED. Proponujemy również wagi suwnicowe w wykonaniu specjalnym – z osłoną termiczną oraz dostosowane do współpracy z pilotem. Poza wagami hakowymi oferujemy również szeroki wybór wag platformowych, wag paletowych oraz wag samochodowych. Proponujemy zarówno rozwiązania uniwersalne, jak i w wykonaniu wodoodpornym do pracy w warunkach specjalnych.
 

Legalizowane wagi dźwigowe i platformowe

W swojej ofercie posiadamy również wagi legalizowane, wymagane m.in. we wszelkim obrocie handlowym, przy paczkowaniu towarów oraz podczas obliczania różnego typu opłat. W sytuacjach innych niż wymagane polecamy tańsze wagi bez legalizacji. Sklep E-hak24 oferuje zarówno wagi legalizowane dźwigowe, jak i platformowe o udźwigach od kilkudziesięciu kilogramów do aż 30 ton. Powyższe wagi dźwigowe są najczęściej w zestawie z szaklą i hakiem do podwieszenia samej wagi oraz ładunku. Dokładny opis produktów i tabela z parametrami pozwoli idealnie dopasować produkt do jego docelowego przeznaczenia. 
 

Waga zawieszana na haku dźwignicy

Elektroniczne wagi hakowe oferowane w tej kategorii są wyjątkowo proste w obsłudze. Dostępne modele posiadają sterowanie z panelu wbudowanego w wadze, a pozostałe obsługuje się za pomocą pilota zdalnego. Obie możliwości obsługi są intuicyjne i nie stwarzają żadnych problemów w trakcie użytkowania. Wzmocniona obudowa dodatkowo chroni wagi przed uszkodzeniami mechanicznymi i wstrząsami, a modele przeznaczone do pracy na zewnątrz są odporne na różne warunki atmosferyczne. Dzięki przemyślanej konstrukcji, solidnej budowie i wysokiej jakości komponentów, z których zostały wykonane oferowane wagi – można bardzo precyzyjnie dokonywać pomiarów i wybrać w jakich wartościach (kg, lb, N) mają być wyświetlane informacje dot. wagi ładunku.
 

Jaką wagę wybrać do ładunków wielkomasowych?

Najpopularniejszym rozwiązaniem są tutaj wagi platformowe, paletowe oraz samochodowe – pozwalają stosunkowo łatwo sprawdzić wagę ładunków niestandardowych (wielkogabarytowych lub wielkomasowych). Pierwsze z nich wystarczy umieścić na podłożu lub posadzce dowolnej hali i magazynu, a następnie (w przypadku pojazdu) zwyczajnie na nią wjechać. Duża popularnością cieszą się również wagi paletowe, które są przystosowane do ważenia palet z towarem. Ich kształt i parametry pozwalają łatwo dopasować i umieścić ładunek na wadze, a następnie wykonać pomiar. 
Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy