+48 519 367 121
+48 71 349 35 02
Kontakt
Platforma sprzedażowa Ehak24.pl
ul.Jerzmanowska 8f
54-519 Wrocław

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA:
+48 71 349 35 02
+48 519 367 121
sklep@hak.com.pl
Formularz zamówienia

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek
7.00 - 16.00
części zamienne części zamienne części zamienne

Wagi hakowe Wagi dźwigowe Wagi pomostowe Wagi paletowe

Polecamy szeroki wybór urządzeń używanych do pomiaru ciężaru ładunków wielkomasowych oraz wielkogabarytowych, czyli dostosowane do różnych potrzeb wagi magazynowe: waga dźwigowa, waga hakowa, waga magazynowa, waga suwnicowa. W naszym asortymencie wag hakowych znajdą Państwo produkty dostosowane do różnych potrzeb. 

Polecamy szeroki wybór urządzeń używanych do pomiaru ciężaru ładunków wielkomasowych oraz wielkogabarytowych, czyli dostosowane do różnych potrzeb wagi magazynowe: waga dźwigowa, waga hakowa, waga magazynowa, waga suwnicowa. W naszym asortymencie wag hakowych znajdą Państwo produkty dostosowane do różnych potrzeb. 

Wagi przemysłowe wszystkich typów

Oferujemy wagi dźwigowe do pracy wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń, zasilane akumulatorowo, z szerokim zakresem różnych trybów ważenia, wyposażone w czytelne wyświetlacze LED. Proponujemy również wagi suwnicowe w wykonaniu specjalnym – z osłoną termiczną oraz dostosowane do współpracy z pilotem. Poza wagami hakowymi oferujemy również szeroki wybór wag platformowych, wag paletowych oraz wag samochodowych. Proponujemy zarówno rozwiązania uniwersalne, jak i w wykonaniu wodoodpornym do pracy w warunkach specjalnych.
 

Legalizowane wagi dźwigowe i platformowe

W swojej ofercie posiadamy również wagi legalizowane, wymagane m.in. we wszelkim obrocie handlowym, przy paczkowaniu towarów oraz podczas obliczania różnego typu opłat. W sytuacjach innych niż wymagane polecamy tańsze wagi bez legalizacji. Sklep E-hak24 oferuje zarówno wagi legalizowane dźwigowe, jak i platformowe o udźwigach od kilkudziesięciu kilogramów do aż 30 ton. Powyższe wagi dźwigowe są najczęściej w zestawie z szaklą i hakiem do podwieszenia samej wagi oraz ładunku. Dokładny opis produktów i tabela z parametrami pozwoli idealnie dopasować produkt do jego docelowego przeznaczenia. 
 

Waga zawieszana na haku dźwignicy

Elektroniczne wagi hakowe oferowane w tej kategorii są wyjątkowo proste w obsłudze. Dostępne modele posiadają sterowanie z panelu wbudowanego w wadze, a pozostałe obsługuje się za pomocą pilota zdalnego. Obie możliwości obsługi są intuicyjne i nie stwarzają żadnych problemów w trakcie użytkowania. Wzmocniona obudowa dodatkowo chroni wagi przed uszkodzeniami mechanicznymi i wstrząsami, a modele przeznaczone do pracy na zewnątrz są odporne na różne warunki atmosferyczne. Dzięki przemyślanej konstrukcji, solidnej budowie i wysokiej jakości komponentów, z których zostały wykonane oferowane wagi – można bardzo precyzyjnie dokonywać pomiarów i wybrać w jakich wartościach (kg, lb, N) mają być wyświetlane informacje dot. wagi ładunku.
 

Jaką wagę wybrać do ładunków wielkomasowych?

Najpopularniejszym rozwiązaniem są tutaj wagi platformowe, paletowe oraz samochodowe – pozwalają stosunkowo łatwo sprawdzić wagę ładunków niestandardowych (wielkogabarytowych lub wielkomasowych). Pierwsze z nich wystarczy umieścić na podłożu lub posadzce dowolnej hali i magazynu, a następnie (w przypadku pojazdu) zwyczajnie na nią wjechać. Duża popularnością cieszą się również wagi paletowe, które są przystosowane do ważenia palet z towarem. Ich kształt i parametry pozwalają łatwo dopasować i umieścić ładunek na wadze, a następnie wykonać pomiar. 
Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com
Polski Techniczny Sklep Internetowy